Connect with us

Zdrowie i Uroda

Medycyna estetyczna sposobem na zatrzymanie czasu

Published

on

Żyjąc w  XXI wieku, możemy na różne sposoby walczyć z oznakami starzenia. Nowoczesne kosmetyki z aktywnymi składnikami to nie wszystko, co możemy podarować naszej skórze. Doskonałym sposobem na odjęcie sobie lat jest regularne odwiedzanie gabinetu medycyny estetycznej.

Jaki efekt możemy uzyskać?

Nowoczesna medycyna estetyczna daje niemal nieograniczone możliwości. Podczas trwającej kilkadziesiąt minut wizyty możemy w bezpieczny i komfortowy sposób pozbyć się zmarszczek, powiększyć usta, zredukować przebarwienia, ujędrnić skórę, poprawić owal twarzy, a nawet wyszczuplić najbardziej problematyczne partie ciała.

Innowacyjny sprzęt do medycyny estetycznej

Gabinety oferują cały wachlarz zabiegów wykonywanych zróżnicowanymi metodami. Do najpopularniejszych zabiegów zaliczyć możemy kuracje wykonywane poprzez umieszczenie pod skórą preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi wykorzystujące dobroczynne działanie lasera. Sprzęt dla medycyny estetycznej  wyposażony w głowice emitujące wiązki laserowe o różnej długości lub światło podczerwone znajduje niezwykle szerokie zastosowanie.

Czy to jest bezpieczne?

Na dźwięk słów hasła „medycyna estetyczna” staje Ci przed oczami wizja operacji, cięcia i szwów? Spieszymy wyprowadzić Cię z błędu – nowoczesna medycyna estetyczna nie ma nic wspólnego z inwazyjnymi operacjami, które wiązały się z rekonwalescencją i niosły ze sobą ryzyko powikłań. Jedynym skutkiem ubocznym zabiegu powiększania ust, usuwania cellulitu czy wygładzania zmarszczek może być delikatne zasinienie czy lekki obrzęk, które całkowicie zejdą w przeciągu kilku dni.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Published

on

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Rak szyjki macicy to jedno z tych schorzeń, których boi się chyba każda kobieta, bez względu na swój wiek i potencjalne obciążenie genetyczne. Czy jednak taka diagnoza musi oznaczać konieczność przygotowywania się na najgorsze? Nietrudno się domyślić, że takie pesymistyczne podejście nie jest wcale uzasadnione. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa kontra reszta świata

Published

on

Depilacja laserowa jest bardzo cenioną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Konkuruje z wszystkimi innymi metodami mechanicznymi jak gorący wosk, używanie kremów depilujących czy klasycznych żyletek. Na praktycznie każdym polu zwycięża – to inwestycja, dzięki której można zaoszczędzić czas i być pewnym co do jakości i gładkości swojej skóry. Gdy będzie ona wolna od jakichkolwiek włosków nie dojdzie do występowania podrażnień, przykrego zapachu czy krępowania w różnych sytuacjach. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jakie perfumy będą dla nas najlepsze?

Published

on

Każda pewna siebie kobieta, powinna zakupić dla siebie perfumy katy perry.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending