Connect with us

Zdrowie i Uroda

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Published

on

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Rak szyjki macicy to jedno z tych schorzeń, których boi się chyba każda kobieta, bez względu na swój wiek i potencjalne obciążenie genetyczne. Czy jednak taka diagnoza musi oznaczać konieczność przygotowywania się na najgorsze? Nietrudno się domyślić, że takie pesymistyczne podejście nie jest wcale uzasadnione.

Plan leczenia raka szyjki macicy jest za każdym razem ustalany indywidualnie. W idealnej sytuacji opracowuje go zresztą nie jeden lekarz, ale interdyscyplinarny zespół, który może się pochwalić nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniem. Dla jego ustalenia kluczowe znaczenie wydaje się mieć to, jak zaawansowany jest nowotwór, choć dużą wagę poświęca się również temu, jaka jest ogólna kondycja fizyczna i psychiczna pacjentki. Zwykle pod uwagę bierze się także plany rozrodcze pacjentki, bo pokonanie choroby, jaką jest rak szyjki macicy wcale nie oznacza rezygnacji z możliwości zajścia w ciążę. Najczęściej zalecanym rozwiązaniem jest postępowanie operacyjne. Proponowana jest także radioterapia, chemioterapia lub skojarzenie obu metod.

Jeżeli jesteś zanteresowany, to zpoznaj się ze szczegółową ofertą na szpital.medfemina.pl.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Czy warto zrobić paznokcie akrylowe?

Published

on

Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest obecnie bardzo popularna. Warto mieć na uwadze, że paznokcie akrylowe są niestety często mylone z hybrydowymi lub żelowymi. W praktyce są to różne metody wykonywania trwałego manicure.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Tatuaż okazał się porażką? Rozważ laserowe usuwanie tatuażu

Published

on

Laserowe usuwanie tatuażu to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się niechcianego rysunku ze skóry. Poznaj działanie lasera pikosekundowego.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Stroje kąpielowe damskie i dziewczęce

Published

on

Stroje kąpielowe dwuczęściowe kupują kobiety i dziewczęta. Zastanawiając się nad strojem dla siebie warto zadać sobie pytanie, do czego będzie on nam służył.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://afterschoolspecialmusic.com/nowoczesne-meble-ogrodowe-duzy-zestaw/ https://beesafe.pl/ https://rocela.pl/remonty-na-drogach-jak-sa-planowane/