Connect with us

Zdrowie i Uroda

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Published

on

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Rak szyjki macicy to jedno z tych schorzeń, których boi się chyba każda kobieta, bez względu na swój wiek i potencjalne obciążenie genetyczne. Czy jednak taka diagnoza musi oznaczać konieczność przygotowywania się na najgorsze? Nietrudno się domyślić, że takie pesymistyczne podejście nie jest wcale uzasadnione.

Plan leczenia raka szyjki macicy jest za każdym razem ustalany indywidualnie. W idealnej sytuacji opracowuje go zresztą nie jeden lekarz, ale interdyscyplinarny zespół, który może się pochwalić nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniem. Dla jego ustalenia kluczowe znaczenie wydaje się mieć to, jak zaawansowany jest nowotwór, choć dużą wagę poświęca się również temu, jaka jest ogólna kondycja fizyczna i psychiczna pacjentki. Zwykle pod uwagę bierze się także plany rozrodcze pacjentki, bo pokonanie choroby, jaką jest rak szyjki macicy wcale nie oznacza rezygnacji z możliwości zajścia w ciążę. Najczęściej zalecanym rozwiązaniem jest postępowanie operacyjne. Proponowana jest także radioterapia, chemioterapia lub skojarzenie obu metod.

Jeżeli jesteś zanteresowany, to zpoznaj się ze szczegółową ofertą na szpital.medfemina.pl.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa kontra reszta świata

Published

on

Depilacja laserowa jest bardzo cenioną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Konkuruje z wszystkimi innymi metodami mechanicznymi jak gorący wosk, używanie kremów depilujących czy klasycznych żyletek. Na praktycznie każdym polu zwycięża – to inwestycja, dzięki której można zaoszczędzić czas i być pewnym co do jakości i gładkości swojej skóry. Gdy będzie ona wolna od jakichkolwiek włosków nie dojdzie do występowania podrażnień, przykrego zapachu czy krępowania w różnych sytuacjach. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jakie perfumy będą dla nas najlepsze?

Published

on

Każda pewna siebie kobieta, powinna zakupić dla siebie perfumy katy perry.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak ubrać się ciepło i jednocześnie elegancko

Published

on

Wybrać elegancką i nietuzinkową stylizację latem – żaden problem. Piękne letnie sukienki, szpilki i cudowne kapelusze stanowią niemalże nieskończone pole do popisu. Problem czasami pojawia się ze skompletowaniem szykownej stylizacji w chłodniejsze dni, jesienią czy zimą.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending