Connect with us

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa kontra reszta świata

Published

on

Depilacja laserowa jest bardzo cenioną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Konkuruje z wszystkimi innymi metodami mechanicznymi jak gorący wosk, używanie kremów depilujących czy klasycznych żyletek. Na praktycznie każdym polu zwycięża – to inwestycja, dzięki której można zaoszczędzić czas i być pewnym co do jakości i gładkości swojej skóry. Gdy będzie ona wolna od jakichkolwiek włosków nie dojdzie do występowania podrażnień, przykrego zapachu czy krępowania w różnych sytuacjach.

 

Jaka partia jest najczęściej depilowana?

Depilacja laserowa bikini dla Pań to jedno z miejsc, które kobiety najchętniej depilują. Można rozróżnić wiele partii, jednak to bikini króluje. Jest to stosunkowo niewielki obszar, który nie kosztuje najwięcej pieniędzy, a jest bardzo problematyczny w depilacji. Dlatego zapewnienie spokoju raz na zawsze i oszczędność czasu jest tutaj kluczowa.

Chyba każda kobieta chce czuć się pewnie na basenie czy plaży. Odrastające włoski w okolicach pachwin nie są czymś przyciągającym – często mogą wywołać nie lada zakłopotanie. Te przestrzenie nawet po bardzo dokładnej depilacji mogą być podrażnione co przynosi efekt czerwonych kropek i zaczerwienienie. To również nie należy do najprzyjemniejszych widoków, a również odczuć(pieczenie). Dzięki depilacji laserowej i prawidłowo przeprowadzonej serii zabiegów na okolice bikini można być pewnym, że już nigdy żaden włosek nie będzie widoczny.

Rozróżnia się podstawowe bikini(francuskie) bądź pogłębione(brazylijskie). Metoda zależy od każdej osoby i należy o niej poinformować przez zabiegiem.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/depilacja-laserowa-bikini-dla-pan/

Działanie depilacji laserowej

Depilacja laserowa działa dzięki dobrze skoncentrowanej wiązce światła lasera. Trafia ona na melaninę – barwnik skóry obecny również w strukturze włosa nadając im kolor. Dzięki temu melanina w procesie termogenezy przekształca energie lasera w energie cieplną nagrzewając swoją strukturę. Tak podwyższonej temperatury nie są w stanie wytrzymać cebulki włosowe ulegające destrukcji dając pewność co faktu, że depilacja laserowa jest permanentna.

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Published

on

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Rak szyjki macicy to jedno z tych schorzeń, których boi się chyba każda kobieta, bez względu na swój wiek i potencjalne obciążenie genetyczne. Czy jednak taka diagnoza musi oznaczać konieczność przygotowywania się na najgorsze? Nietrudno się domyślić, że takie pesymistyczne podejście nie jest wcale uzasadnione. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jakie perfumy będą dla nas najlepsze?

Published

on

Każda pewna siebie kobieta, powinna zakupić dla siebie perfumy katy perry.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak ubrać się ciepło i jednocześnie elegancko

Published

on

Wybrać elegancką i nietuzinkową stylizację latem – żaden problem. Piękne letnie sukienki, szpilki i cudowne kapelusze stanowią niemalże nieskończone pole do popisu. Problem czasami pojawia się ze skompletowaniem szykownej stylizacji w chłodniejsze dni, jesienią czy zimą.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending