Connect with us

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa kontra reszta świata

Published

on

Depilacja laserowa jest bardzo cenioną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Konkuruje z wszystkimi innymi metodami mechanicznymi jak gorący wosk, używanie kremów depilujących czy klasycznych żyletek. Na praktycznie każdym polu zwycięża – to inwestycja, dzięki której można zaoszczędzić czas i być pewnym co do jakości i gładkości swojej skóry. Gdy będzie ona wolna od jakichkolwiek włosków nie dojdzie do występowania podrażnień, przykrego zapachu czy krępowania w różnych sytuacjach.

 

Jaka partia jest najczęściej depilowana?

Depilacja laserowa bikini dla Pań to jedno z miejsc, które kobiety najchętniej depilują. Można rozróżnić wiele partii, jednak to bikini króluje. Jest to stosunkowo niewielki obszar, który nie kosztuje najwięcej pieniędzy, a jest bardzo problematyczny w depilacji. Dlatego zapewnienie spokoju raz na zawsze i oszczędność czasu jest tutaj kluczowa.

Chyba każda kobieta chce czuć się pewnie na basenie czy plaży. Odrastające włoski w okolicach pachwin nie są czymś przyciągającym – często mogą wywołać nie lada zakłopotanie. Te przestrzenie nawet po bardzo dokładnej depilacji mogą być podrażnione co przynosi efekt czerwonych kropek i zaczerwienienie. To również nie należy do najprzyjemniejszych widoków, a również odczuć(pieczenie). Dzięki depilacji laserowej i prawidłowo przeprowadzonej serii zabiegów na okolice bikini można być pewnym, że już nigdy żaden włosek nie będzie widoczny.

Rozróżnia się podstawowe bikini(francuskie) bądź pogłębione(brazylijskie). Metoda zależy od każdej osoby i należy o niej poinformować przez zabiegiem.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/depilacja-laserowa-bikini-dla-pan/

Działanie depilacji laserowej

Depilacja laserowa działa dzięki dobrze skoncentrowanej wiązce światła lasera. Trafia ona na melaninę – barwnik skóry obecny również w strukturze włosa nadając im kolor. Dzięki temu melanina w procesie termogenezy przekształca energie lasera w energie cieplną nagrzewając swoją strukturę. Tak podwyższonej temperatury nie są w stanie wytrzymać cebulki włosowe ulegające destrukcji dając pewność co faktu, że depilacja laserowa jest permanentna.

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Czy warto zrobić paznokcie akrylowe?

Published

on

Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest obecnie bardzo popularna. Warto mieć na uwadze, że paznokcie akrylowe są niestety często mylone z hybrydowymi lub żelowymi. W praktyce są to różne metody wykonywania trwałego manicure.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Tatuaż okazał się porażką? Rozważ laserowe usuwanie tatuażu

Published

on

Laserowe usuwanie tatuażu to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się niechcianego rysunku ze skóry. Poznaj działanie lasera pikosekundowego.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Stroje kąpielowe damskie i dziewczęce

Published

on

Stroje kąpielowe dwuczęściowe kupują kobiety i dziewczęta. Zastanawiając się nad strojem dla siebie warto zadać sobie pytanie, do czego będzie on nam służył.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://www.gama-sklep.com.pl/a/307-salon-loft-inspiracje https://www.gama-sklep.com.pl/a/14-szafa-w-pokoju-dziennym https://beesafe.pl/porady/mandat-z-fotoradaru/