Connect with us

Ciekawe

System transportowy logistyka

Published

on

Transport i logistyka są złożone – składają się z wielu etapów, przemieszczeń, wykorzystania energii, potencjału itp. W firmach transportowo – logistycznych – w szczególności tych dużych niezbędny jest system transportowy logistyka, który ma na celu optymalizację na każdym etapie działania. Na szczególną uwagę zasługuje OPTIDATA (www.optidata.pl).

System transportowy logistyka

To system informatyczny, który stworzony został przez programistów komputerowych i inżynierów. Pozwala on na zarządzanie dostawami i kontrolą nad nimi. Można zarządzać nim flotą własną, jak i podwykonawców. Monitorować dostawy, badania techniczne pojazdów, naprawy, urlopy pracowników itp.

Żyjemy w świecie zinformatyzowanym, więc do lamusa odeszły karteczki i kalendarze z rozpiską, kiedy i gdzie należy wysłać kurs. Powstały innowacyjne rozwiązania transportowo – logistyczne, które ułatwiają prace ludziom, a dodatkowo optymalizują zyski przedsiębiorstwa.

OPTIDATA to lider wśród systemów transportowych logistyka

Optidata (www.optidata.pl) dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla Logistyki i Produkcji, także dla systemów kodów kreskowych oraz wspiera procedury w produkcji, transporcie i magazynie.

Stworzone przez nich produkty np. do magazynów mają na celu optymalne zaplanowanie pracy, co przekłada się na wydajność wykonywanych obowiązków pracownika. Produktami służącymi optymalizacji pracy na magazynie są np. terminale, skanery kodów kreskowych, drukarki kodów kreskowych lub rozwiązania RFID. Należy podkreślić, że wykorzystanie programów informatycznych już na etapie magazynu poprawia całą logistykę w przedsiębiorstwie. Dzięki systemom możliwa jest inwentaryzacja środków trwałych w firmie.

Systemy informatyczne mają za zadanie ulepszenie zarządzania produkcją, magazynem oraz transportem. Na optidata.pl znajdziesz opis dostępnych produktów jeśli chodzi o systemy oprogramowania – jest ich kilka i każdy posiada inny poziom zaawansowania. Klient może więc dopasować program do potrzeb swojej firmy.

Systemy informatyczne w Twojej firmie

Nowoczesne technologie pozwalają na maksymalizację zysków w przedsiębiorstwach. Nie ma co ukrywać, coraz więcej osób zostaje zastąpionych urządzeniami i programami. Dzięki informatyce można polepszyć działalność transportu i logistyki. Programy są dostępne 24h/ dobę a wiele z nich jest w formie aplikacji.

Dzięki systemom informatycznym w transporcie i logistyce są minimalizowane pomyłki, które mógłby popełnić człowiek. Efektywność i skuteczność – te dwie cechy określają systemy informatyczne, które wspierają transport, logistykę i produkcję.

Więcej informacji znajdziesz na stronie system transportowy logistyka.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Dobre przygotowanie do letniego obozu dla młodzieży

Published

on

Odpowiednie przygotowanie do obozu, to podstawa. Nie każda osoba wie, jakie też wymagania pod tym względem stawiać może obóz żeglarski 2023 lub o innej tematyce. W szczególności, jeżeli wcześniej nie brała udziału w takiej formie wyjazdu. Nie trzeba się niczego obawiać – wystarczy tylko kilka wskazówek, aby móc odpowiednio się do tego przygotować. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak działa Murrelektronik?

Published

on

Nie ulega wątpliwości, że Murrelektronik cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem. Można śmiało powiedzieć, że jest to globalny lider decentralizacji, który zajmuje się technologią połączeniową. W tym artykule wyjaśnimy, w jakim obszarze działa przedsiębiorstwo, a także wymienimy przykłady oferowanych produktów.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Nowe wymagania dla jednostek badawczych ISO 17025

Published

on

Wiarygodne i rzetelne laboratorium badawcze ma szansę na to, aby odnieść sukces na rynku, prowadząc rzetelne badania. Norma ISO 17025 ma szansę tylko na to, aby podnieść poziom wiarygodności danej jednostki na zdecydowanie wyższy poziom. Warto zdecydować się na nowy system zarządzania jakością, aby móc czerpać z tego maksimum korzyści. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Connection timed out after 10000 milliseconds
Sitemap

Trending

https://woco.pl/okna-aluminiowe-czy-pcv-wybierz-wariant-do-swojego-domu/ https://sitenegaar.com/bezpieczenstwo-informacji/ https://datasolutions.com.pl/plan-na-ferie-zimowe-dla-uczniow/