Connect with us

Ciekawe

Bidon jako pomysł na promowanie picia wody wśród dzieci

Published

on

Bidon jako pomysł na promowanie picia wody wśród dzieci

Problem otyłości dotyczy coraz większej grupy Polaków. I choć lubimy chwalić się tym, że daleko nam do Brytyjczyków i Amerykanów, jesteśmy też coraz bardziej świadomi tego, że nie jest to wcale aż tak oczywiste. Szczególnie niepokojące wydaje się to, że mamy do czynienia z problemem, który nie dotyczy wyłącznie osób dorosłych. Okazuje się, że również dzieci nie radzą sobie z utrzymaniem wagi na odpowiednim poziomie. Spora jest w tym wina rodziców, którzy nawet nie starają się ograniczać im dostępu zarówno do słodyczy, jak i do słodkich napojów.

Tymczasem okazuje się, że we wspomnianych napojach dzieciom podoba się nie tyle ich smak, ile kolorowe opakowanie. Jeśli więc kupimy wizualnie atrakcyjny bidon dla dziecka może się okazać, że woda mineralna wyda się maluchowi nie mniej smaczna niż dosładzany sok. Nie musimy przy tym obawiać się, że będziemy mieli trudność ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania. Dziś bidony są dostępne w sprzedaży w naprawdę dużym wyborze, a te dedykowane maluchom są nie tylko kolorowe, ale i nawiązują swoim wyglądem do ulubionych dziecięcych filmów i bajek.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Dobre przygotowanie do letniego obozu dla młodzieży

Published

on

Odpowiednie przygotowanie do obozu, to podstawa. Nie każda osoba wie, jakie też wymagania pod tym względem stawiać może obóz żeglarski 2023 lub o innej tematyce. W szczególności, jeżeli wcześniej nie brała udziału w takiej formie wyjazdu. Nie trzeba się niczego obawiać – wystarczy tylko kilka wskazówek, aby móc odpowiednio się do tego przygotować. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak działa Murrelektronik?

Published

on

Nie ulega wątpliwości, że Murrelektronik cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem. Można śmiało powiedzieć, że jest to globalny lider decentralizacji, który zajmuje się technologią połączeniową. W tym artykule wyjaśnimy, w jakim obszarze działa przedsiębiorstwo, a także wymienimy przykłady oferowanych produktów.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Nowe wymagania dla jednostek badawczych ISO 17025

Published

on

Wiarygodne i rzetelne laboratorium badawcze ma szansę na to, aby odnieść sukces na rynku, prowadząc rzetelne badania. Norma ISO 17025 ma szansę tylko na to, aby podnieść poziom wiarygodności danej jednostki na zdecydowanie wyższy poziom. Warto zdecydować się na nowy system zarządzania jakością, aby móc czerpać z tego maksimum korzyści. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Connection timed out after 10001 milliseconds
Sitemap

Trending

https://sitenegaar.com/bezpieczenstwo-informacji/ https://poochfest.org/toczek-do-jazdy-konnej-wygodny-kask-jezdziecki/ https://opentstreetmap.org/podzial-majatku-po-rozwodzie-co-trzeba-wiedziec/