Connect with us

Ciekawe

Bidon jako pomysł na promowanie picia wody wśród dzieci

Published

on

Bidon jako pomysł na promowanie picia wody wśród dzieci

Problem otyłości dotyczy coraz większej grupy Polaków. I choć lubimy chwalić się tym, że daleko nam do Brytyjczyków i Amerykanów, jesteśmy też coraz bardziej świadomi tego, że nie jest to wcale aż tak oczywiste. Szczególnie niepokojące wydaje się to, że mamy do czynienia z problemem, który nie dotyczy wyłącznie osób dorosłych. Okazuje się, że również dzieci nie radzą sobie z utrzymaniem wagi na odpowiednim poziomie. Spora jest w tym wina rodziców, którzy nawet nie starają się ograniczać im dostępu zarówno do słodyczy, jak i do słodkich napojów.

Tymczasem okazuje się, że we wspomnianych napojach dzieciom podoba się nie tyle ich smak, ile kolorowe opakowanie. Jeśli więc kupimy wizualnie atrakcyjny bidon dla dziecka może się okazać, że woda mineralna wyda się maluchowi nie mniej smaczna niż dosładzany sok. Nie musimy przy tym obawiać się, że będziemy mieli trudność ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania. Dziś bidony są dostępne w sprzedaży w naprawdę dużym wyborze, a te dedykowane maluchom są nie tylko kolorowe, ale i nawiązują swoim wyglądem do ulubionych dziecięcych filmów i bajek.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Cena Bonsai – na co zwrócić uwagę?

Published

on

Bonsai to dziedzina sztuki zajmująca się tworzeniem zminiaturyzowanych odpowiedników drzew. Osoby trudniące się uprawą drzewek Bonsai korzystają z wielu rozmaitych metod formowania roślin, wśród których można znaleźć między innymi odpowiednie przycinanie i przesadzanie.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Najwyższa jakość produktów i usług

Published

on

Najwyższa jakość produktów i usług

Firma od lat świadczy najwyższej jakości usługi, a także zajmuje się dystrybucją wysokiej marki produktów. Wśród najpopularniejszych produktów klienci mogą znaleźć szybkozłączki do form wtryskowych, a wszystkie one sprowadzane są z najlepszych firm z krajów Unii Europejskiej i posiadają najważniejsze normy unijne. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Przemysł transportowy i stoczniowy

Published

on

Przemysł transportowy i stoczniowy

Jedną z ważniejszych dziedzin gospodarki krajowej i zagranicznej, jest przemysł transportowy i stoczniowy. W jednym i drugim przemyśle chodzi przede wszystkim o transport, a tutaj jest potrzebny uchwyt transportowy kuty. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 bytes received
Sitemap

Trending