Connect with us

Dom i Wnętrze

Jakie płytki ceramiczne kupić?

Published

on

Jakie płytki ceramiczne kupić?

Płytki ceramiczne to od lat bardzo chętnie wykorzystywany materiał wykończeniowy w aranżacjach kuchni i łazienek. Ceramiczne płytki mają mnóstwo zalet. Są trwałe, estetyczne, odporne na powstawanie zabrudzeń. Obecnie producenci płytek prześcigają się w propozycjach. W ofertach sprzedawców pojawiają się więc płytki o różnych fakturach, wielkościach, wzorach i kolorach. W sprzedaży są nie tylko płytki rodzimych, ale także zagranicznych producentów. Wśród tych ostatnich są płytki sprowadzane z Hiszpanii.

Płytki ceramiczne hiszpańskie charakteryzują się bardzo wysoką jakością i oryginalnym wzornictwem. Kolory i wzory hiszpańskich płytek nawiązują do aktualnych trendów w aranżacji wnętrz. Wśród różnorodnych kolekcji hiszpańskich płytek na szczególną uwagę zasługują między innymi saloni eukalypt vector crema miel. Te rektyfikowane (mają bardzo równe krawędzie) płytki o prostokątnym kształcie. Są dość duże, mają rozmiary 40 x 120 cm. Takie płytki układa się z bardzo małą fugą. Płytki hiszpańskiego producenta Saloni to płytki ścienne.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Okna plastikowe – produkty, które są warte swojej uwagi

Published

on

Długa lista zalet świadczy o tym, że okna plastikowe są dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o nową stolarkę dla domu, czy też dla mieszkania. Chociaż, należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie są to produkty kryształowe – mają one także swoje wady, przez co niektórzy mają wątpliwości odnośnie ich zakupu. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble na ogród

Published

on

Trzeba przyznać, że meble ogrodowe, które oferowane są przez różnorodnych producentów, dopasowane są do potrzeb współczesnych konsumentów. Stawiają oni bowiem wysokie wymagania wobec produktów, które mają na stałe gościć w ich przestrzeni wypoczynkowej na ogrodzie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe – z marketu czy ze sklepu? Na co się zdecydować?

Published

on

Meble ogrodowe kupowane są najczęściej na wiele lat, dlatego zwrócić szczególna uwagę na ich trwałość i jakość wykonania. Przed zakupem warto także zdecydować w jakim sklepie zostaną kupione? Czy meble ogrodowe dostępne w marketach są tak samo trwałe jak te, które kupione zostaną w specjalistycznych sklepach? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending