Connect with us

Dom i Wnętrze

Znajdź garnki dopasowane do swoich potrzeb

Published

on

Gotowanie i przygotowywanie potraw może stać się naszą pasją – istotne jest jednak odpowiednie wyposażenie naszej kuchni w nowoczesne garnki, patelnie, noże. Gdzie znajdziemy produkty najwyższej klasy? Na jakie elementy zwracać szczególną uwagę? Oto kilka podpowiedzi.

Gotuj z przyjemnością!

Podstawą w codziennym gotowaniu jest oczywiście garnek kuchenny. Szukając idealnych rozwiązań do pracy w kuchni warto wybrać komplet składający się z kilku lub kilkunastu elementów. Nowoczesne garnki takich marek jak Gerlach tworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na działanie wilgoci, odkształcenia czy wysokie temperatury. W dnach garnków umieszczane są specjalne dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Taka technologia pozwala też na użytkowanie garnków na wszystkich rodzajach kuchenek. Wygodne i profilowane uchwyty i rączki pozwolą na bezpieczne i wygodne podnoszenie czy przenoszenie garnków. Garnki wyposażane są również cedzaki, wewnętrzne miarki oraz lejki.

Szukając idealnych garnków zwracajmy uwagę na ilość elementów w kolekcjach – pamiętajmy również, że pokrywki traktowane są jako osobny element! Mniejsze zestawy sprawdzą się w niewielkich kuchniach i domach, gdzie gotujemy dla dwóch lub trzeb osób. Większe zestawy dedykowane są do dużych kuchni oraz restauracji.

Patelnia do wygodnego smażenia

Smażone potrawy posiadają wyjątkowy smak i aromat – nie ma co do tego wątpliwości. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych patelni z powłokami ceramicznymi możemy nie tylko smażyć ulubione potrawy, ale i zmniejszać ich wartość kaloryczną. Powłoki ceramiczne pozwalają na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu! Dodatkowo dzięki zastosowaniu powłok ceramicznych znacząco zmniejsza się ryzyko przypalania potraw.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Sklep z kaflami – wybieraj płytki dla siebie

Published

on

Sklep z kaflami - wybieraj płytki dla siebie

Odwiedzając obecnie sklep z kaflami będzie można liczyć na bardzo szeroki wybór produktów jakie będą tam sprzedawane. Producenci płytek prześcigają się pomysłach na nowe, ciekawe wzornictwo, do tego dochodzi rozwijający się rynek, na którym pojawia się także coraz więcej firm z innych krajów, które również decydują się na to, by wprowadzać na rynek swoje propozycje jeśli chodzi o płytki. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Rola zdrowego żywienia w codziennym życiu

Published

on

Prawidłowa dieta oraz nawadnianie organizmu jest kluczowe dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia – przekonują lekarze i dietetycy. Niestety, brak czasu oraz niechęć do codziennego gotowania znacząco wpływa na nasze wybory żywieniowe. Jakie kwestie żywieniowe powinny być dla nas priorytetem, aby zachować doskonałą formę? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Published

on

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Jednym z częściej pojawiających się pytań odnoszących się do studni głębinowej jest pytanie o to, jaki jest koszt tego przedsięwzięcia. Odpowiedź na nie należy do tych, które potrafią zmrozić krew w żyłach. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 bytes received
Sitemap

Trending