Connect with us

Motoryzacja

Czy warto wybrać się do Niemiec busem?

Published

on

Czy warto wybrać się do Niemiec busem?

Na portalach internetowych, które grupują osoby często pokonujące trasę pomiędzy Polską a Niemcami, częste są dyskusje dotyczące tego, jaki środek transportu wybrać. Już od dłuższego czasu można przy tym zaobserwować, że dyskusja na temat tego, czy lepiej postawić na pociąg, czy też na samolot, nie jest jedyną, jaka się na nich toczy. Coraz aktywniejsze są także te osoby, które wybierają się do Niemiec busami.

Bus z Polski do Niemiec nie jest, oczywiście, środkiem transportu do tej pory nieznanym. Do pewnego momentu nie należał on jednak do rozwiązań cieszących się dużym uznaniem. Osoby zastanawiające się nad tym, jak dostać się za zachodnią granicę mogły jednak do pewnego czasu uważać, że jest to rozwiązanie niepraktyczne, zabierające czas, a jednocześnie nie gwarantujące jazdy w komfortowych warunkach. Od niedawna okazuje się, że podobna wizja bazuje na stereotypach. Trasę pokonują busy coraz lepiej dostosowane do potrzeb podróżnych. Droga przebiega szybko i bez zakłóceń, kusi przy tym niska cena takiego połączenia.

Wygodna i bezpieczna podróż

Jeśli planujesz podróż do Niemiec skorzystaj z ofertę firmy redtour.pl. Oferujemy najlepsze warunki oraz atrakcyjne ceny.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Czemu warto zwracać uwagę na polskie serwisy mobilne TIR w Niemczech?

Published

on

 

Branża motoryzacyjna jest bardzo rozległa i obejmuje wiele firm specjalizujących się w świadczeniu różnych usług. Niezwykle istotną rolę odgrywają serwisy trudniące się szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Są to nie tylko warsztaty stacjonarne, ale również mobilne serwisy radzące sobie skutecznie z naprawą aut ciężarowych w terenie. Zapewniają one fachową pomoc klientom na terenie całej Polski oraz w wielu innych krajach. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Ubezpieczenie komunikacyjne – jak zaoszczędzić?

Published

on

Każda osoba wchodząca w posiadanie własnego pojazdu mechanicznego musi najpóźniej w dniu rejestracji ubezpieczyć swój nabytek. Czy kupno polisy musi być dużym obciążeniem dla budżetu? Jak zaoszczędzić podczas ubezpieczania samochodu? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Published

on

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Organizowanie transportu dla większych grup to duże wyzwanie. Przynajmniej raz na jakiś czas stają przed nim przy tym zarówno przedstawiciele firm, jak i klienci indywidualni. Jak mu sprostać? Jedną z ciekawszych propozycji wydaje się być wynajem aut 9 osobowych. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending