Connect with us

Motoryzacja

Skup samochodów powypadkowych Wrocław

Published

on

Kiedy odłożymy już odpowiednią sumę pieniędzy na zakup pierwszego lub kolejnego auta, troszczymy się o nie jak o małe dziecko. Kupujemy do niego coraz to nowe gadżety, specjalne środki do pielęgnacji oraz dbamy o regularne naprawy. Oczywiście, zazwyczaj zapał do dbania o auto powoli mija nam z czasem, a nikomu nie przychodzi do głowy ewentualna stłuczka. Jak w takim przypadku należy postąpić i co zrobić ze zniszczonym samochodem, aby straty były jak najmniejsze?

Stłuczka samochodowa – co wtedy?

Nikt nie niszczy swojego mienia specjalnie, ale nieszczęścia zdarzają się regularnie. Chwila nieuwagi, a inny samochód lub zwierze, może stanąć nam na przeszkodzie. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Ważne by wykazać się spokojem. Nie możemy pozwolić, by poniosły nas emocje, ponieważ nic nam to nie pomoże, a może nawet zaszkodzić. Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego warto mieć ze sobą ukryte np. schowku, oświadczenie o sprawcy kolizji. Będziemy mogli spisać je na miejscu, a wszelkich napraw dokonać, po porozumieniu z drugim uczestnikiem. Jeśli mamy wątpliwości, kto jest sprawcą i nie możemy dojść do porozumienia, z pomocą przyjdzie nam policja i oceni sytuację.

Co zrobić ze zniszczonym samochodem?

Jeśli nasz samochód po stłuczce, nie nadaje się już do jazdy, należy wezwać lawetę. Lecz kiedy naprawy, przewyższają koszty zakupu auta, powstaje kolejny kłopot, co z nim zrobić. Samochód to nie mały wydatek i szkoda zostawić go w garażu, aby się kurzył i zabierał niepotrzebne miejsce. Nawet samochód, nie nadający się już do jazdy, jest wartościowy, warto więc zainteresować się firmami skupującymi powypadkowe auta. We Wrocławiu uszkodzony samochód sprzedamy np. tu skup samochodów powypadkowych Wrocław Gotówkę otrzymamy bez względu na to jakiej marki jest nasze auto, w jakim jest stanie lub czy jest to samochód ciężarowy, czy osobowy. Skupy aut powypadkowych to genialne rozwiązanie. Samochód, który dla nas nie jest już nic wart, będzie mógł przydać się komuś innemu, a nam pozwoli zminimalizować straty finansowe.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Kierowcy – rozliczanie czasu pracy na drodze

Published

on

Kierowcy firm przewozowych mają przed sobą ogromną ilość różnorodnych zadań. Przede wszystkim są oni zobligowani nie tylko do bezpiecznej i przepisowej jazdy. Muszą również notować wszystkie przerwy w ciągu pracy, ale również urlopy czy zwolnienia. Dlatego pracownikami, którzy muszą być nie tylko uważni na drodze, ale również muszą uważać w notowaniu przebiegu swojej pracy są kierowcy. Rozliczanie czasu pracy na drodze jest bardzo ważne z perspektywy prawnej. Jak to działa i czy da się to jakoś ułatwić? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Rodzaje wynajmu naczep do samochodów ciężarowych

Published

on

W dzisiejszych czasach wynająć można praktycznie wszystko. To moda, która dociera do Polski zza zachodniej granicy stając się coraz bardziej popularna. Firmy wynajmujące różnorodne pojazdy ciężarowe wprowadziły do swoich usług również wynajem kompatybilnych naczep. Dzięki temu w jednej firmie można pozyskać kompletny pojazd służący do transportu towarowego. W firmach istnieją różne formy wynajmu naczep i pojazdów ciężarowych, z których mogą skorzystać klienci. Wszystko aby idealnie dopasować każdy najem do ich potrzeb! (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Assistance – dobrowolne ubezpieczenie samochodu

Published

on

Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu OC jest chyba znane wszystkim osobom. Nie tylko tym, którzy takie pojazdy mają, ale nawet tym personom, jakie dopiero planują takie samochody, czy też inne maszyny kupić. Czy to jedyne ubezpieczenie, na jakie mogą pozwolić sobie właściciele pojazdów mechanicznych? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://velemental.com/okna-grafitowe-modne-rozwiazanie-ktore-zmieni-odbior-domu/ https://poochfest.org/kuchnia-na-zamowienie-krok-po-kroku/ https://orally.info/nowoczesne-wnetrza-domowe-jak-je-zaaranzowac/