Connect with us

Motoryzacja

Wynajem busów 9 osobowych w Katowicach

Published

on

Wynajem busów 9 osobowych w Katowicach

Osoby, które będą chciały wynająć busa 9 osobowego w Katowicach znajdą niewątpliwie wiele interesujących propozycji dla siebie. Ogólnie rynek wynajmu samochodów w naszym kraju rozwinął się w ostatnich latach bardzo dobrze, a jednocześnie można zauważyć, że mamy coraz większe zainteresowanie takimi usługami.

Jeśli chodzi o 9 osobowe busy to sprawdzą się one między innymi świetnie w przypadku wyjazdów wakacyjnych w większych grupach. Będzie to lepsza opcja niż jazda własnym samochodem. Rezygnacja z jednego auta i wynajem będzie kosztowo wypadać bardzo dobrze, jednocześnie ma się gwarancję, żę w wypożyczalni dostępne są nowoczesne, bezpieczne samochody, co do których nie trzeba obawiać się o stan techniczny. Jeśli chodzi o wynajem busów znajdziemy wiele ciekawych propozycji, każdy będzie miał okazję coś interesującego wybrać. Dostępne auta też są zróżnicowane więc można wybrać taki model, który danej osobie będzie odpowiadał. Można również sprawdzać auta pod kątem wielkości dostępnego bagażnika.

Oferta wypożyczalni Du-Cato

Wypożyczalnia samochodów Du-Cato oferuje atrakcyjne ceny i elastyczne warunki wynajmu. Sprawdźcie naszą ofertę – wynajem busów 9 osobowych w Katowicach.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Assistance – dobrowolne ubezpieczenie samochodu

Published

on

Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu OC jest chyba znane wszystkim osobom. Nie tylko tym, którzy takie pojazdy mają, ale nawet tym personom, jakie dopiero planują takie samochody, czy też inne maszyny kupić. Czy to jedyne ubezpieczenie, na jakie mogą pozwolić sobie właściciele pojazdów mechanicznych? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Czym jest ubezpieczenie OCP i czy warto go kupić?

Published

on

Kierowcy poruszający się po drogach samochodami osobowymi, najczęściej nie wiedzą, czym jest ubezpieczenie OCP. Za to doskonale wiedzą, czym jest ubezpieczenie OC czy AC. Natomiast każdy, kto para się na co dzień transportem towarów powinien koniecznie wiedzieć, czym jest ubezpieczenie OCP, jak działa i dlaczego powinno być przez niego wykupione. Ono, w sumie jak większość ubezpieczeń, działa na korzyść przewoźnika, który je wykupił. No dobrze, ale czym jest ubezpieczenie OCP? Co oznacza ten skrót? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Ubezpieczenie OC – odpowiadamy na najważniejsze pytania

Published

on

 

Każdy świeżo upieczony właściciel samochodu albo motocyklu musi ubezpieczyć swoje mienie. Najważniejszą, obowiązkową polisą zapewniającą ochronę podczas nieprzewidzianych sytuacji jest ubezpieczenie OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. Co każdy kierowca powinien wiedzieć o ubezpieczeniu OC? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending