Connect with us

Dom i Wnętrze

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Published

on

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Jednym z częściej pojawiających się pytań odnoszących się do studni głębinowej jest pytanie o to, jaki jest koszt tego przedsięwzięcia. Odpowiedź na nie należy do tych, które potrafią zmrozić krew w żyłach.

Okazuje się, że choć koszt studni głębinowej nie zawsze jest taki sam, zawsze należy liczyć się z dużym wydatkiem. Szacunkowe kwoty zaczynają się od 3500 złotych i są uzależnione przede wszystkim od warunków gruntowych. Szczególnie wymagająco finansowo są odwierty, Tu każdy kolejny metr stanowi spore wyzwanie i szacuje się, że będzie nas kosztował przynajmniej 200 złotych. Kosztowne są także rury osłonowe. Oczywiście, prace nie kończą się wcale na odwiertach. Konieczne jest także wykonanie punktu czerpalnego oraz podłączenie pompy głębinowej. Nie można zapominać także o zainstalowaniu filtrów, a w końcowej fazie projektu – o wykonaniu przyłącza do domu. Co gorsza, osoby, które korzystają ze studni głębinowych, przestrzegają przed przesadnym poszukiwaniem oszczędności, bo może się to odbić na obniżeniu jakości studni.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na drillpol.com.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Salon – jak zaaranżować to wnętrze w sposób ciekawy?

Published

on

Domowe salony i pokoje dzienne służą do relaksu, spotkań w gronie rodziny. Współcześnie salony to również mini sale kinowe, w których można oglądać ulubione seriale czy filmy. Odpowiednie wyposażenie takiego wnętrza jest kluczowe – jakie meble i dodatki wybrać? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czyszczenie posadzek Wrocław – sprawdzone metody

Published

on

Utrzymanie podłóg w czystości jest ważną częścią utrzymania zdrowego i wygodnego domu. Regularne czyszczenie podłóg nie tylko poprawia estetykę domu, ale także przyczynia się do lepszej jakości powietrza i mniejszego gromadzenia się kurzu. Niezależnie od tego, czy masz drewniane podłogi, wykładzinę, kafelki czy winyl, istnieją sprawdzone metody utrzymania ich w czystości i jak najlepszego wyglądu. W tym artykule omówimy niektóre sprawdzone metody skutecznego i wydajnego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne donice do ogrodu i na taras

Published

on

Przydomowy taras czy ogród świetnie nadają się do tego, aby w czasie wiosny, lata i wczesnej jesieni stworzyć w nich miejsca do relaksu. Zaprojektowanie takiej przestrzeni nie jest niczym trudnym – do dyspozycji mamy wiele interesujących kompletów meblowych, jak również dodatków. Uzupełnieniem takiej przestrzeni mogą być donice do ogrodu i na taras, które z pewnością przyciągną uwagę! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Connection timed out after 10001 milliseconds
Sitemap

Trending

https://aavamobile.pl/kto-moze-skorzystac-na-iso-9001/ https://opentstreetmap.org/podzial-majatku-po-rozwodzie-co-trzeba-wiedziec/ https://enamoralarte.com/jak-podawac-przysmaki-koniom-wskazowki-praktyczne/