Connect with us

Motoryzacja

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Published

on

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Organizowanie transportu dla większych grup to duże wyzwanie. Przynajmniej raz na jakiś czas stają przed nim przy tym zarówno przedstawiciele firm, jak i klienci indywidualni. Jak mu sprostać? Jedną z ciekawszych propozycji wydaje się być wynajem aut 9 osobowych.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy auta takie przydadzą się nam bardziej podczas krótszego, czy też dłuższego wyjazdu. Gdy analizujemy ich komfort, możemy bowiem porównać je do nowoczesnych busów, a nie do samochodów osobowych. Pasażerowie siedzący w takim samochodzie mogą spędzić w nim nawet wiele godzin nie narzekając na brak wygody, a ponieważ w jednym jest w stanie pomieścić się nawet dziesięć osób, kierowca zawsze może spodziewać się pomocy przynajmniej jednego zmiennika. Jeśli decydujemy się nie na zakup, ale na wynajem takiego pojazdu, możemy zresztą liczyć na jeszcze jedną korzyść. Wypożyczalnie dbają o dobrą opinię na swój temat, z pewnością będziemy więc mogli skorzystać z auta naprawdę wysokiej jakości, sprawnego i funkcjonalnego.

Szukasz atrakcyjnej oferty wynajmu samochodu? Sprawdź warunki w wypożyczalni Ducato – wynajem samochodów 9 osobowych Bytom.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Assistance – dobrowolne ubezpieczenie samochodu

Published

on

Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu OC jest chyba znane wszystkim osobom. Nie tylko tym, którzy takie pojazdy mają, ale nawet tym personom, jakie dopiero planują takie samochody, czy też inne maszyny kupić. Czy to jedyne ubezpieczenie, na jakie mogą pozwolić sobie właściciele pojazdów mechanicznych? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Czym jest ubezpieczenie OCP i czy warto go kupić?

Published

on

Kierowcy poruszający się po drogach samochodami osobowymi, najczęściej nie wiedzą, czym jest ubezpieczenie OCP. Za to doskonale wiedzą, czym jest ubezpieczenie OC czy AC. Natomiast każdy, kto para się na co dzień transportem towarów powinien koniecznie wiedzieć, czym jest ubezpieczenie OCP, jak działa i dlaczego powinno być przez niego wykupione. Ono, w sumie jak większość ubezpieczeń, działa na korzyść przewoźnika, który je wykupił. No dobrze, ale czym jest ubezpieczenie OCP? Co oznacza ten skrót? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Ubezpieczenie OC – odpowiadamy na najważniejsze pytania

Published

on

 

Każdy świeżo upieczony właściciel samochodu albo motocyklu musi ubezpieczyć swoje mienie. Najważniejszą, obowiązkową polisą zapewniającą ochronę podczas nieprzewidzianych sytuacji jest ubezpieczenie OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. Co każdy kierowca powinien wiedzieć o ubezpieczeniu OC? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending