Connect with us

Motoryzacja

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Published

on

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Organizowanie transportu dla większych grup to duże wyzwanie. Przynajmniej raz na jakiś czas stają przed nim przy tym zarówno przedstawiciele firm, jak i klienci indywidualni. Jak mu sprostać? Jedną z ciekawszych propozycji wydaje się być wynajem aut 9 osobowych.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy auta takie przydadzą się nam bardziej podczas krótszego, czy też dłuższego wyjazdu. Gdy analizujemy ich komfort, możemy bowiem porównać je do nowoczesnych busów, a nie do samochodów osobowych. Pasażerowie siedzący w takim samochodzie mogą spędzić w nim nawet wiele godzin nie narzekając na brak wygody, a ponieważ w jednym jest w stanie pomieścić się nawet dziesięć osób, kierowca zawsze może spodziewać się pomocy przynajmniej jednego zmiennika. Jeśli decydujemy się nie na zakup, ale na wynajem takiego pojazdu, możemy zresztą liczyć na jeszcze jedną korzyść. Wypożyczalnie dbają o dobrą opinię na swój temat, z pewnością będziemy więc mogli skorzystać z auta naprawdę wysokiej jakości, sprawnego i funkcjonalnego.

Szukasz atrakcyjnej oferty wynajmu samochodu? Sprawdź warunki w wypożyczalni Ducato – wynajem samochodów 9 osobowych Bytom.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Kierowcy – rozliczanie czasu pracy na drodze

Published

on

Kierowcy firm przewozowych mają przed sobą ogromną ilość różnorodnych zadań. Przede wszystkim są oni zobligowani nie tylko do bezpiecznej i przepisowej jazdy. Muszą również notować wszystkie przerwy w ciągu pracy, ale również urlopy czy zwolnienia. Dlatego pracownikami, którzy muszą być nie tylko uważni na drodze, ale również muszą uważać w notowaniu przebiegu swojej pracy są kierowcy. Rozliczanie czasu pracy na drodze jest bardzo ważne z perspektywy prawnej. Jak to działa i czy da się to jakoś ułatwić? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Rodzaje wynajmu naczep do samochodów ciężarowych

Published

on

W dzisiejszych czasach wynająć można praktycznie wszystko. To moda, która dociera do Polski zza zachodniej granicy stając się coraz bardziej popularna. Firmy wynajmujące różnorodne pojazdy ciężarowe wprowadziły do swoich usług również wynajem kompatybilnych naczep. Dzięki temu w jednej firmie można pozyskać kompletny pojazd służący do transportu towarowego. W firmach istnieją różne formy wynajmu naczep i pojazdów ciężarowych, z których mogą skorzystać klienci. Wszystko aby idealnie dopasować każdy najem do ich potrzeb! (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Assistance – dobrowolne ubezpieczenie samochodu

Published

on

Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu OC jest chyba znane wszystkim osobom. Nie tylko tym, którzy takie pojazdy mają, ale nawet tym personom, jakie dopiero planują takie samochody, czy też inne maszyny kupić. Czy to jedyne ubezpieczenie, na jakie mogą pozwolić sobie właściciele pojazdów mechanicznych? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://www.gama-sklep.com.pl/a/130-szafa-z-lustrem Jakie łóżko do sypialni: drewniane czy tapicerowane? Piękne kuchnie