Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne garnki kuchenne

Published

on

Jak sprawić, aby nasza kuchnia była miejscem nowoczesnym i zachęcającym do gotowania czy przygotowywania pysznych potraw? Zdecydowana większość z nas powie, że wszystko zależy od tego, jak zaaranżowana jest kuchnia oraz jakie udogodnienia się w niej znajdują. My przekonujemy, że najważniejsze są podstawy: takie jak garnki, patelnie i noże.

Dlaczego jakość garnków jest tak ważna?

Garnki i patelnie pozwalają nam każdego dnia przygotowywać smaczne i wartościowe posiłki dla bliskich. Duże znaczenie ma ich budowa, materiały, trwałość. Nowoczesne garnki kuchenne znacząco różnią się od produktów oferowanych 10-15 lat temu: dzisiaj producenci oferują nam nie tylko wysoką jakość, ale również piękny wygląd. Marki takie jak Gerlach stale podnoszą jakość oferowanych sprzętów, aby codzienne gotowanie było czystą przyjemnością.

Współcześnie do produkcji garnków wykorzystuje się przede wszystkim stal nierdzewną. Materiał ten jest zabezpieczony przed korozją, odkształceniami, działaniem wysokich temperatur. W kompletach znajdziemy kilka lub kilkanaście elementów, dopasowanych do różnorodnych potrzeb. Producenci oferują nam niewielkie rondelki, jak również duże garnki o pojemności kilku litrów, idealnie nadające się do gotowania dużej ilości pożywnych zup.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Ciekawym rozwiązaniem technologicznym są dyski wbudowane w dna garnków. Dzięki nim możliwe jest szybsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, a co za tym idzie: oszczędność energii. Dyski pozwalają na wykorzystywanie garnków na wszystkich typach kuchenek, w tym kuchenkach indukcyjnych.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także patelnie oferowane przez producentów. Wiele z nich posiada wnętrze wykonane z powłok ceramicznych. Taka struktura minimalizuje ryzyko przypalenia potraw, jak również pozwala na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu.

 

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Okna plastikowe – produkty, które są warte swojej uwagi

Published

on

Długa lista zalet świadczy o tym, że okna plastikowe są dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o nową stolarkę dla domu, czy też dla mieszkania. Chociaż, należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie są to produkty kryształowe – mają one także swoje wady, przez co niektórzy mają wątpliwości odnośnie ich zakupu. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble na ogród

Published

on

Trzeba przyznać, że meble ogrodowe, które oferowane są przez różnorodnych producentów, dopasowane są do potrzeb współczesnych konsumentów. Stawiają oni bowiem wysokie wymagania wobec produktów, które mają na stałe gościć w ich przestrzeni wypoczynkowej na ogrodzie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe – z marketu czy ze sklepu? Na co się zdecydować?

Published

on

Meble ogrodowe kupowane są najczęściej na wiele lat, dlatego zwrócić szczególna uwagę na ich trwałość i jakość wykonania. Przed zakupem warto także zdecydować w jakim sklepie zostaną kupione? Czy meble ogrodowe dostępne w marketach są tak samo trwałe jak te, które kupione zostaną w specjalistycznych sklepach? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending