Connect with us

Motoryzacja

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Published

on

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Organizowanie transportu dla większych grup to duże wyzwanie. Przynajmniej raz na jakiś czas stają przed nim przy tym zarówno przedstawiciele firm, jak i klienci indywidualni. Jak mu sprostać? Jedną z ciekawszych propozycji wydaje się być wynajem aut 9 osobowych.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy auta takie przydadzą się nam bardziej podczas krótszego, czy też dłuższego wyjazdu. Gdy analizujemy ich komfort, możemy bowiem porównać je do nowoczesnych busów, a nie do samochodów osobowych. Pasażerowie siedzący w takim samochodzie mogą spędzić w nim nawet wiele godzin nie narzekając na brak wygody, a ponieważ w jednym jest w stanie pomieścić się nawet dziesięć osób, kierowca zawsze może spodziewać się pomocy przynajmniej jednego zmiennika. Jeśli decydujemy się nie na zakup, ale na wynajem takiego pojazdu, możemy zresztą liczyć na jeszcze jedną korzyść. Wypożyczalnie dbają o dobrą opinię na swój temat, z pewnością będziemy więc mogli skorzystać z auta naprawdę wysokiej jakości, sprawnego i funkcjonalnego.

Szukasz atrakcyjnej oferty wynajmu samochodu? Sprawdź warunki w wypożyczalni Ducato – wynajem samochodów 9 osobowych Bytom.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Czemu warto zwracać uwagę na polskie serwisy mobilne TIR w Niemczech?

Published

on

 

Branża motoryzacyjna jest bardzo rozległa i obejmuje wiele firm specjalizujących się w świadczeniu różnych usług. Niezwykle istotną rolę odgrywają serwisy trudniące się szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Są to nie tylko warsztaty stacjonarne, ale również mobilne serwisy radzące sobie skutecznie z naprawą aut ciężarowych w terenie. Zapewniają one fachową pomoc klientom na terenie całej Polski oraz w wielu innych krajach. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Ubezpieczenie komunikacyjne – jak zaoszczędzić?

Published

on

Każda osoba wchodząca w posiadanie własnego pojazdu mechanicznego musi najpóźniej w dniu rejestracji ubezpieczyć swój nabytek. Czy kupno polisy musi być dużym obciążeniem dla budżetu? Jak zaoszczędzić podczas ubezpieczania samochodu? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Skup samochodów powypadkowych Wrocław

Published

on

Kiedy odłożymy już odpowiednią sumę pieniędzy na zakup pierwszego lub kolejnego auta, troszczymy się o nie jak o małe dziecko. Kupujemy do niego coraz to nowe gadżety, specjalne środki do pielęgnacji oraz dbamy o regularne naprawy. Oczywiście, zazwyczaj zapał do dbania o auto powoli mija nam z czasem, a nikomu nie przychodzi do głowy ewentualna stłuczka. Jak w takim przypadku należy postąpić i co zrobić ze zniszczonym samochodem, aby straty były jak najmniejsze?

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending