Connect with us

Ciekawe

Przemysł transportowy i stoczniowy

Published

on

Przemysł transportowy i stoczniowy

Jedną z ważniejszych dziedzin gospodarki krajowej i zagranicznej, jest przemysł transportowy i stoczniowy. W jednym i drugim przemyśle chodzi przede wszystkim o transport, a tutaj jest potrzebny uchwyt transportowy kuty.

Nie wszystko da się wypakować ręcznie czy załadować na wózek widłowy, głównie w przemyśle stoczniowym, podczas rozładunku bądź załadunku dużego transportowca, uchwyt transportowy kuty jest niezbędnym narzędziem do dźwigu bądź innego urządzenia ułatwiającego załadunek. To dzięki niemu można swobodnie zapakować bądź rozpakować statek, nawet z bardzo ciężkich palet. Wszystko zależy od wykonania uchwytu, dlatego uchwyt transportowy kuty wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, wykuwany jest na gorąco a następnie poddany obróbce mechanicznej. Produkując uchwyt na zamówienie dla klienta, dajemy gwarancję zgodności z normami ISO oraz wysokiej jakości wykonania. Wszystko jest wykonywane ze starannością, według załączonego projektu i na podstawie szczegółowych wytycznych.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z znaszą ofertą na kuzniaosowiec.pl.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

System transportowy logistyka

Published

on

Transport i logistyka są złożone – składają się z wielu etapów, przemieszczeń, wykorzystania energii, potencjału itp. W firmach transportowo – logistycznych – w szczególności tych dużych niezbędny jest system transportowy logistyka, który ma na celu optymalizację na każdym etapie działania. Na szczególną uwagę zasługuje OPTIDATA (www.optidata.pl).
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Kryptowaluty a obowiązujące przepisy prawa

Published

on

Prawo to szalenie skomplikowana dziedzina, która odnosi się praktycznie do każdej sfery życiowej. Również do handlu, w tym chociażby do kryptowalut, jakie w całej swojej wspaniałości opierają się na technologii blockchain. Dzięki temu, że blockchain development postępuje, możliwe są m.in. do zamówienia takie usługi, jak blockchain application development. Co jednak samo prawo mówi na ten właśnie temat? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Cena Bonsai – na co zwrócić uwagę?

Published

on

Bonsai to dziedzina sztuki zajmująca się tworzeniem zminiaturyzowanych odpowiedników drzew. Osoby trudniące się uprawą drzewek Bonsai korzystają z wielu rozmaitych metod formowania roślin, wśród których można znaleźć między innymi odpowiednie przycinanie i przesadzanie.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending