Connect with us

Ciekawe

Przemysł transportowy i stoczniowy

Published

on

Przemysł transportowy i stoczniowy

Jedną z ważniejszych dziedzin gospodarki krajowej i zagranicznej, jest przemysł transportowy i stoczniowy. W jednym i drugim przemyśle chodzi przede wszystkim o transport, a tutaj jest potrzebny uchwyt transportowy kuty.

Nie wszystko da się wypakować ręcznie czy załadować na wózek widłowy, głównie w przemyśle stoczniowym, podczas rozładunku bądź załadunku dużego transportowca, uchwyt transportowy kuty jest niezbędnym narzędziem do dźwigu bądź innego urządzenia ułatwiającego załadunek. To dzięki niemu można swobodnie zapakować bądź rozpakować statek, nawet z bardzo ciężkich palet. Wszystko zależy od wykonania uchwytu, dlatego uchwyt transportowy kuty wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, wykuwany jest na gorąco a następnie poddany obróbce mechanicznej. Produkując uchwyt na zamówienie dla klienta, dajemy gwarancję zgodności z normami ISO oraz wysokiej jakości wykonania. Wszystko jest wykonywane ze starannością, według załączonego projektu i na podstawie szczegółowych wytycznych.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z znaszą ofertą na kuzniaosowiec.pl.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Najwyższa jakość produktów i usług

Published

on

Najwyższa jakość produktów i usług

Firma od lat świadczy najwyższej jakości usługi, a także zajmuje się dystrybucją wysokiej marki produktów. Wśród najpopularniejszych produktów klienci mogą znaleźć szybkozłączki do form wtryskowych, a wszystkie one sprowadzane są z najlepszych firm z krajów Unii Europejskiej i posiadają najważniejsze normy unijne. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Funkcjonalny curver organizer do rozmaitych szuflad

Published

on

Nie jest niestety wyjątkiem kwestia niuansów organizacji w domu tam, gdzie pojawienie się problemu jest wynikiem naszego zaniedbania, przedsięwzięciu zaledwie drugorzędnych środków czy też niepotrzebnej, opcjonalnej zwłoki.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak wykorzystuje się ścisk kątowy?

Published

on

Jak wykorzystuje się ścisk kątowy?

W przydomowym warsztacie majsterkowicza o wielu zainteresowaniach, często brakuje miejsca na klasyczne imadło. Nie oznacza to jednak, że podczas bardziej skomplikowanych prac z drewnem, nie ma mowy o profesjonalnym wsparciu. Alternatywą dla stacjonarnego imadła okazuje się być ścisk kątowy – łatwe w użyciu rozwiązanie zajmujące niewiele miejsca. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://xann.pl/sitemap https://wanguardpr.pl/przekroczenie-terminu-platnosci-raty-za-oc-ac-co-dalej/ https://lillanails.pl/jakie-metalowe-krzesla-ogrodowe-wybrac/