Connect with us

Ciekawe

Przemysł transportowy i stoczniowy

Published

on

Przemysł transportowy i stoczniowy

Jedną z ważniejszych dziedzin gospodarki krajowej i zagranicznej, jest przemysł transportowy i stoczniowy. W jednym i drugim przemyśle chodzi przede wszystkim o transport, a tutaj jest potrzebny uchwyt transportowy kuty.

Nie wszystko da się wypakować ręcznie czy załadować na wózek widłowy, głównie w przemyśle stoczniowym, podczas rozładunku bądź załadunku dużego transportowca, uchwyt transportowy kuty jest niezbędnym narzędziem do dźwigu bądź innego urządzenia ułatwiającego załadunek. To dzięki niemu można swobodnie zapakować bądź rozpakować statek, nawet z bardzo ciężkich palet. Wszystko zależy od wykonania uchwytu, dlatego uchwyt transportowy kuty wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, wykuwany jest na gorąco a następnie poddany obróbce mechanicznej. Produkując uchwyt na zamówienie dla klienta, dajemy gwarancję zgodności z normami ISO oraz wysokiej jakości wykonania. Wszystko jest wykonywane ze starannością, według załączonego projektu i na podstawie szczegółowych wytycznych.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z znaszą ofertą na kuzniaosowiec.pl.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Jak działa Murrelektronik?

Published

on

Nie ulega wątpliwości, że Murrelektronik cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem. Można śmiało powiedzieć, że jest to globalny lider decentralizacji, który zajmuje się technologią połączeniową. W tym artykule wyjaśnimy, w jakim obszarze działa przedsiębiorstwo, a także wymienimy przykłady oferowanych produktów.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Nowe wymagania dla jednostek badawczych ISO 17025

Published

on

Wiarygodne i rzetelne laboratorium badawcze ma szansę na to, aby odnieść sukces na rynku, prowadząc rzetelne badania. Norma ISO 17025 ma szansę tylko na to, aby podnieść poziom wiarygodności danej jednostki na zdecydowanie wyższy poziom. Warto zdecydować się na nowy system zarządzania jakością, aby móc czerpać z tego maksimum korzyści. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

System transportowy logistyka

Published

on

Transport i logistyka są złożone – składają się z wielu etapów, przemieszczeń, wykorzystania energii, potencjału itp. W firmach transportowo – logistycznych – w szczególności tych dużych niezbędny jest system transportowy logistyka, który ma na celu optymalizację na każdym etapie działania. Na szczególną uwagę zasługuje OPTIDATA (www.optidata.pl).
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://www.gama-sklep.com.pl/a/210-fotel-w-stylu-skandynawskim https://fine-scale.org/solidne-bryczesy-z-silikonowym-lejem-komfort-i-bezpieczenstwo/ https://samanthasmithphoto.com/jak-wybrac-optymalna-forme-kursow-angielskiego-dla-firm/