Connect with us

Ciekawe

Jak wykorzystuje się ścisk kątowy?

Published

on

Jak wykorzystuje się ścisk kątowy?

W przydomowym warsztacie majsterkowicza o wielu zainteresowaniach, często brakuje miejsca na klasyczne imadło. Nie oznacza to jednak, że podczas bardziej skomplikowanych prac z drewnem, nie ma mowy o profesjonalnym wsparciu. Alternatywą dla stacjonarnego imadła okazuje się być ścisk kątowy – łatwe w użyciu rozwiązanie zajmujące niewiele miejsca.

Ścisk kątowy to propozycja wykorzystywana przede wszystkim podczas drobnych praz remontowo-budowlanych. Można sięgać po niego chcąc unieruchomić różnego rodzaju przedmioty, bez trudu można więc choćby połączyć ze sobą dwie deski, co ułatwi proces ich klejenia. Ścisk jest w stanie zwiększyć trwałość wiązania, przyczynia się więc również do tego, że prace stolarskie są wykonywane z większą starannością i dokładnością. Jego konstrukcja pozwala zresztą na obejmowanie produktów charakteryzujących się zróżnicowanymi wymiarami, a to sprawia, że liczba jego zastosowań systematycznie rośnie. Podobnie, jak piły japońskie, czeka na kupujących w każdym dobrym sklepie z akcesoriami rzeźbiarskimi.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z nasza oferta na adriatech.pl.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Jak działa Murrelektronik?

Published

on

Nie ulega wątpliwości, że Murrelektronik cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem. Można śmiało powiedzieć, że jest to globalny lider decentralizacji, który zajmuje się technologią połączeniową. W tym artykule wyjaśnimy, w jakim obszarze działa przedsiębiorstwo, a także wymienimy przykłady oferowanych produktów.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Nowe wymagania dla jednostek badawczych ISO 17025

Published

on

Wiarygodne i rzetelne laboratorium badawcze ma szansę na to, aby odnieść sukces na rynku, prowadząc rzetelne badania. Norma ISO 17025 ma szansę tylko na to, aby podnieść poziom wiarygodności danej jednostki na zdecydowanie wyższy poziom. Warto zdecydować się na nowy system zarządzania jakością, aby móc czerpać z tego maksimum korzyści. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

System transportowy logistyka

Published

on

Transport i logistyka są złożone – składają się z wielu etapów, przemieszczeń, wykorzystania energii, potencjału itp. W firmach transportowo – logistycznych – w szczególności tych dużych niezbędny jest system transportowy logistyka, który ma na celu optymalizację na każdym etapie działania. Na szczególną uwagę zasługuje OPTIDATA (www.optidata.pl).
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://mainejug.org/biale-szafki-kuchenne-czy-to-dobre-rozwiazanie/ Modne kuchnie Nowoczesny przedpokój