Connect with us

Ciekawe

Jak wykorzystuje się ścisk kątowy?

Published

on

Jak wykorzystuje się ścisk kątowy?

W przydomowym warsztacie majsterkowicza o wielu zainteresowaniach, często brakuje miejsca na klasyczne imadło. Nie oznacza to jednak, że podczas bardziej skomplikowanych prac z drewnem, nie ma mowy o profesjonalnym wsparciu. Alternatywą dla stacjonarnego imadła okazuje się być ścisk kątowy – łatwe w użyciu rozwiązanie zajmujące niewiele miejsca.

Ścisk kątowy to propozycja wykorzystywana przede wszystkim podczas drobnych praz remontowo-budowlanych. Można sięgać po niego chcąc unieruchomić różnego rodzaju przedmioty, bez trudu można więc choćby połączyć ze sobą dwie deski, co ułatwi proces ich klejenia. Ścisk jest w stanie zwiększyć trwałość wiązania, przyczynia się więc również do tego, że prace stolarskie są wykonywane z większą starannością i dokładnością. Jego konstrukcja pozwala zresztą na obejmowanie produktów charakteryzujących się zróżnicowanymi wymiarami, a to sprawia, że liczba jego zastosowań systematycznie rośnie. Podobnie, jak piły japońskie, czeka na kupujących w każdym dobrym sklepie z akcesoriami rzeźbiarskimi.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z nasza oferta na adriatech.pl.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Najwyższa jakość produktów i usług

Published

on

Najwyższa jakość produktów i usług

Firma od lat świadczy najwyższej jakości usługi, a także zajmuje się dystrybucją wysokiej marki produktów. Wśród najpopularniejszych produktów klienci mogą znaleźć szybkozłączki do form wtryskowych, a wszystkie one sprowadzane są z najlepszych firm z krajów Unii Europejskiej i posiadają najważniejsze normy unijne. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Przemysł transportowy i stoczniowy

Published

on

Przemysł transportowy i stoczniowy

Jedną z ważniejszych dziedzin gospodarki krajowej i zagranicznej, jest przemysł transportowy i stoczniowy. W jednym i drugim przemyśle chodzi przede wszystkim o transport, a tutaj jest potrzebny uchwyt transportowy kuty. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Funkcjonalny curver organizer do rozmaitych szuflad

Published

on

Nie jest niestety wyjątkiem kwestia niuansów organizacji w domu tam, gdzie pojawienie się problemu jest wynikiem naszego zaniedbania, przedsięwzięciu zaledwie drugorzędnych środków czy też niepotrzebnej, opcjonalnej zwłoki.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

zobacz więcej https://hcfsc.org/przytulny-taras-w-ogrodzie-idealne-miejsce-do-relaksu/ https://greaterrangedj.com/wladza-rodzicielska-a-kontakty-z-dzieckiem/