Connect with us

Dom i Wnętrze

Huśtawki na taras – nowoczesne meble ogrodowe

Published

on

Wśród licznych propozycji mebli ogrodowych huśtawki na taras cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Te piękne i oryginalne meble sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej i pozwolą cieszyć się komfortem kiedy tylko tego zapragniemy. Huśtawki na taras to propozycja, która całkowicie zmieni przestrzeń tarasy czy ogrodu i sprawi, że znacznie chętniej spędzać będziemy wolny czas na świeżym powietrzu.

Technorattanowe huśtawki na taras

Odpoczynek na tarasie niesie ze sobą wiele zalet: nie tylko możliwe jest dotlenienie organizmu, ale również wypoczynek blisko natury, odprężenie. Huśtawki na taras to jedna z wielu propozycji, która z pewnością przyczyni się do poprawy naszego samopoczucia po długim i męczącym dniu. Technorattanowe huśtawki na taras są jednymi z najchętniej wybieranych: klienci cenią sobie ich wyjątkowy wygląd, ale też trwałość i wykonanie z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia.

Huśtawki na taras w formie kokonu posiadają głęboko osadzone siedzisko, okryte przed promieniowaniem słonecznym oraz silniejszymi podmuchami wiatru. Wewnątrz takiego kokonu ułożone są miękkie poduszki, które znacząco podnoszą komfort wypoczynku. Wierzch huśtawki na taras wykonany jest z tworzywa syntetycznego: plecionka technorattanowa do złudzenia imituje naturalny rotang i jest odporna na wnikanie brudu, działanie wilgoci, ścieranie czy promieniowanie UV. Technorattan na długi czas zachowuje piękny, trwały kolor. Stelaż mebla wykonano z aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie tej technologii pozwoliło na zabezpieczenie stelaża przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy.

Huśtawki na taras w otoczeniu zieleni

Szukając metod na idealne miejsce wypoczynkowe warto wybrać huśtawki na taras i zestawić je z nowoczesnymi fotelami, sofami czy stolikiem kawowym. W kompletach technorattanowych znajdziemy dużą ilość elementów, które pozwolą na wygodną aranżację.

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Okna plastikowe – produkty, które są warte swojej uwagi

Published

on

Długa lista zalet świadczy o tym, że okna plastikowe są dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o nową stolarkę dla domu, czy też dla mieszkania. Chociaż, należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie są to produkty kryształowe – mają one także swoje wady, przez co niektórzy mają wątpliwości odnośnie ich zakupu. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble na ogród

Published

on

Trzeba przyznać, że meble ogrodowe, które oferowane są przez różnorodnych producentów, dopasowane są do potrzeb współczesnych konsumentów. Stawiają oni bowiem wysokie wymagania wobec produktów, które mają na stałe gościć w ich przestrzeni wypoczynkowej na ogrodzie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe – z marketu czy ze sklepu? Na co się zdecydować?

Published

on

Meble ogrodowe kupowane są najczęściej na wiele lat, dlatego zwrócić szczególna uwagę na ich trwałość i jakość wykonania. Przed zakupem warto także zdecydować w jakim sklepie zostaną kupione? Czy meble ogrodowe dostępne w marketach są tak samo trwałe jak te, które kupione zostaną w specjalistycznych sklepach? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending