Connect with us

Zdrowie i Uroda

Zdrowe i lśniące włosy – to nie takie trudne!

Published

on

Włosy to nasza ozdoba – ich kondycja i wygląd powinny być dla nas ważne. Poprzez dobór odpowiednich kosmetyków oraz produktów pielęgnacyjnych możemy sprawić, że nasze włosy każdego dnia będą zachwycać. Jakie produkty rekomendowane są przez najlepszych fryzjerów? Jak często stosować dany kosmetyk, aby otrzymać optymalne efekty?

Co ma wpływ na kondycję naszych włosów?

Na stan naszych włosów wpływ ma wiele czynników: nasza dieta, warunki atmosferyczne, rodzaj stosowanych kosmetyków, przebyte choroby. Nadmierna łamliwość włosów może być powodowana niedoborami witamin i mikroelementów, ale także nadmiarem procesów stylizacyjnych.

Jakie produkty stosować, aby zachować piękno włosów?

Podstawowym produktem pielęgnacyjnym dla włosów jest szampon – szeroki wybór tego kosmetyku sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając szampony przede wszystkim myślmy o skórze głowy, gdyż produkt ten ma za zadanie oczyszczanie jej. Szampony oparte na naturalnych składnikach nie będą zaburzać naturalnego pH skóry. O poradę o dobry szampon warto zwrócić się do zaufanego fryzjera czy stylisty.

Produktem używanym tak samo często jak szampon jest także odzywka – topowa hurtownia fryzjerska zapewni nam szeroki wybór odżywek o składzie naturalnym, z ceramidami, proteinami, naturalnymi woskami, witaminami, wyciągami z roślin. Zadaniem odzywki jest ułatwienie czesania, zamknięcie łusek włosów.

Koloryzacja, stylizacja włosów

Chcąc zachować piękny wygląd włosów często decydujemy się na koloryzację. Wybierając farby czy produkty utrwalające pamiętajmy o tym, aby ich skład nie był zbyt agresywny. Stosując produkty wysokiej klasy możemy mieć pewność, że nasze włosy zyskają piękny, żywy kolor i jednocześnie nie będą zniszczone, przesuszone.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Published

on

Jak wygląda leczenie raka szyjki macicy?

Rak szyjki macicy to jedno z tych schorzeń, których boi się chyba każda kobieta, bez względu na swój wiek i potencjalne obciążenie genetyczne. Czy jednak taka diagnoza musi oznaczać konieczność przygotowywania się na najgorsze? Nietrudno się domyślić, że takie pesymistyczne podejście nie jest wcale uzasadnione. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa kontra reszta świata

Published

on

Depilacja laserowa jest bardzo cenioną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Konkuruje z wszystkimi innymi metodami mechanicznymi jak gorący wosk, używanie kremów depilujących czy klasycznych żyletek. Na praktycznie każdym polu zwycięża – to inwestycja, dzięki której można zaoszczędzić czas i być pewnym co do jakości i gładkości swojej skóry. Gdy będzie ona wolna od jakichkolwiek włosków nie dojdzie do występowania podrażnień, przykrego zapachu czy krępowania w różnych sytuacjach. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jakie perfumy będą dla nas najlepsze?

Published

on

Każda pewna siebie kobieta, powinna zakupić dla siebie perfumy katy perry.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending