Connect with us

Technologia

O programie SketchUp

Published

on

Chyba nikt nigdy nie próbował policzyć, ile jest programów komputerowych. Wśród nich są zarówno takie, które wykorzystują amatorzy oraz takie dla profesjonalistów. Przeglądając różnego rodzaju programy z pewnością niejedna osoba zetknęła się z nazwą SketchUp. SketchUp co to jest: na pewno takie pytanie wtedy padło.

 

SketchUp co to jest: oprogramowanie, które tobie też może się przydać

Wiele osób z pewnością słyszało o programach do projektowania; nie oznacza to jednak, że osoby te nie zadają pytania SketchUp co to jest. SketchUp to program, który całkiem jeszcze niedawno był własnością Google. Aż do roku 2012 program udostępniany był bezpłatnie; obecnie dostępny jest przede wszystkim w wersji do wykorzystania komercyjnego. Program służy do projektowania niezwykle różnorodnych obiektów w wersji 3D. Z programów, które na rynku zaczęły pojawiać się po sprzedaży przez Google praw do niego korzystają głównie architekci. Wersje sprzed roku 2013 może wykorzystać każdy z nas do zaprojektowania na przykład dowolnego pomieszczenia w swoim domu albo swojego ogrodu. Program działa bardzo płynnie i szybko, jest prosty, wręcz intuicyjny w obsłudze, stąd chętnie wykorzystywany jest po prostu do miłego spędzenia czasu na zabawie w projektowanie. Plusem programu- zarówno tego w wersji darmowej, jak i płatnej – jest bardzo bogata biblioteka gotowych modeli 3D.

Kto korzysta z programu SketchUp?

Umożliwiając modelowanie trójwymiarowe SketchUp znalazł wszechstronne zastosowanie. To program uniwersalny, który wykorzystują nie tylko architekci do projektowania bardzo różnych obiektów budowlanych. Bardzo często programem tym posługują się także projektanci wnętrz oraz architekci krajobrazu. Program jest prosty w obsłudze, ale z uwagi na to, ile daje możliwości warto skorzystać z kursu online. Kurs pozwoli na dużo sprawniejsze tworzenie różnego rodzaju projektów.

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca  

Published

on

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.  

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Hulajnoga elektryczna – hit ostatnich sezonów! Zobacz, czy warto ją kupić

Published

on

Na dojazdy do pracy, na zwiedzanie miasta, na weekendowy relaks. Ekologiczne, tanie, ciche, dla dorosłych i dla dzieci. O czym mowa? Oczywiście o hulajnogach elektrycznych, które podbiły serca ludzi na całym świecie. Podpowiadamy, do czego może się przydać hulajnoga i czy warto zainwestować we własny jednoślad.

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Nauka jeszcze nigdy nie była tak łatwa

Published

on

Czy wiesz, że podnoszenie własnych kwalifikacji pozwala na osiągnięcie upragnionego etatu w wymarzonej firmie? Dzisiaj możliwości związanych z nauką jest wiele. Od kilku lat w Polsce popularne są platformy e-learningowe. Czym są? Jak działają? Czy każdy może z nich skorzystać?

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ zobacz