Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne zadaszenie przy domu

Published

on

W poszukiwaniu inspiracji na elegancki ogród czy też taras zazwyczaj skupiamy się na meblach i dodatkach. Wśród najmodniejszych i najchętniej wybieranych dzisiaj elementów wymienia się jednak zadaszenie przy domu. Jakie rozwiązania proponują nam dzisiaj producenci? Czy takie zadaszenie pozwoli nam odpoczywać blisko natury bez względu na okoliczności przyrody?

Jak skonstruowane jest dzisiaj zadaszenie przy domu?

Nowoczesne zadaszenie przy domu to nic innego jak pergola wykonana z trwałych, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne materiałów. Zadaszenie przy domu wznoszone jest z elementów aluminiowych łączonych modułowo – elementy te są malowane proszkowo, przez co nie są podatne na wilgoć czy na korozję. Na szczycie znajduje się dach wykonany z aluminiowych lameli – elementy te obracają się wokół własnej osi, przez co użytkownik decyduje o ich ułożeniu oraz o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Ruchome lamele możemy ustawić w pozycji całkowicie zamykającej dach – wtedy zadaszenie przy domu uchroni nas nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale również przed niespodziewanym deszczem. W konstrukcji uwzględniono rynnę – jest ona zintegrowana  w ramie zadaszenia – rynna skutecznie odprowadzi wodę poza obręb pergoli. Pod pergolą postawmy meble ogrodowe.

Zadaszenie przy domu i nowoczesne meble ogrodowe

Aby zadaszenie przy domu nabrało charakteru konieczne jest zakupienie odpowiednich mebli ogrodowych – tych producenci zaproponują nam pełen wachlarz! Wśród najchętniej wybieranych kompletów wymienia się meble technorattanowe – są one nie tylko piękne i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami – zachwycą one wysokimi parametrami technicznymi. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach, a ich wierzch pokrywa plecionka technorattanowa do złudzenia imitująca rattan.

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Czyszczenie posadzek Wrocław – sprawdzone metody

Published

on

Utrzymanie podłóg w czystości jest ważną częścią utrzymania zdrowego i wygodnego domu. Regularne czyszczenie podłóg nie tylko poprawia estetykę domu, ale także przyczynia się do lepszej jakości powietrza i mniejszego gromadzenia się kurzu. Niezależnie od tego, czy masz drewniane podłogi, wykładzinę, kafelki czy winyl, istnieją sprawdzone metody utrzymania ich w czystości i jak najlepszego wyglądu. W tym artykule omówimy niektóre sprawdzone metody skutecznego i wydajnego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne donice do ogrodu i na taras

Published

on

Przydomowy taras czy ogród świetnie nadają się do tego, aby w czasie wiosny, lata i wczesnej jesieni stworzyć w nich miejsca do relaksu. Zaprojektowanie takiej przestrzeni nie jest niczym trudnym – do dyspozycji mamy wiele interesujących kompletów meblowych, jak również dodatków. Uzupełnieniem takiej przestrzeni mogą być donice do ogrodu i na taras, które z pewnością przyciągną uwagę! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący

Published

on

 

Dzbanek filtrujący jest artykułem gospodarstwa domowego, który z roku na rok pojawia się w coraz większej liczbie domów. Jest to związane z oszczędnością wynikającą z braku potrzeby kupowania wody butelkowanej. Wystarczy jedynie użyć dobry dzbanek filtrujący z dopasowanym filtrem i cieszyć się smakiem pysznej wody z kranu. Filtr potrafi pochłonąć najbardziej przeszkadzające zanieczyszczenia obecne w popularnej ,,kranówce” takie jak chlor czy pestycydy.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://beesafe.pl/porady/dopuszczalna-predkosc-na-drogach/ https://mainejug.org/biale-szafki-kuchenne-czy-to-dobre-rozwiazanie/ https://beesafe.pl/porady/gdzie-potrzebny-jest-paszport/