Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne garnki kuchenne

Published

on

Jak sprawić, aby nasza kuchnia była miejscem nowoczesnym i zachęcającym do gotowania czy przygotowywania pysznych potraw? Zdecydowana większość z nas powie, że wszystko zależy od tego, jak zaaranżowana jest kuchnia oraz jakie udogodnienia się w niej znajdują. My przekonujemy, że najważniejsze są podstawy: takie jak garnki, patelnie i noże.

Dlaczego jakość garnków jest tak ważna?

Garnki i patelnie pozwalają nam każdego dnia przygotowywać smaczne i wartościowe posiłki dla bliskich. Duże znaczenie ma ich budowa, materiały, trwałość. Nowoczesne garnki kuchenne znacząco różnią się od produktów oferowanych 10-15 lat temu: dzisiaj producenci oferują nam nie tylko wysoką jakość, ale również piękny wygląd. Marki takie jak Gerlach stale podnoszą jakość oferowanych sprzętów, aby codzienne gotowanie było czystą przyjemnością.

Współcześnie do produkcji garnków wykorzystuje się przede wszystkim stal nierdzewną. Materiał ten jest zabezpieczony przed korozją, odkształceniami, działaniem wysokich temperatur. W kompletach znajdziemy kilka lub kilkanaście elementów, dopasowanych do różnorodnych potrzeb. Producenci oferują nam niewielkie rondelki, jak również duże garnki o pojemności kilku litrów, idealnie nadające się do gotowania dużej ilości pożywnych zup.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Ciekawym rozwiązaniem technologicznym są dyski wbudowane w dna garnków. Dzięki nim możliwe jest szybsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, a co za tym idzie: oszczędność energii. Dyski pozwalają na wykorzystywanie garnków na wszystkich typach kuchenek, w tym kuchenkach indukcyjnych.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także patelnie oferowane przez producentów. Wiele z nich posiada wnętrze wykonane z powłok ceramicznych. Taka struktura minimalizuje ryzyko przypalenia potraw, jak również pozwala na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu.

 

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Sklep z kaflami – wybieraj płytki dla siebie

Published

on

Sklep z kaflami - wybieraj płytki dla siebie

Odwiedzając obecnie sklep z kaflami będzie można liczyć na bardzo szeroki wybór produktów jakie będą tam sprzedawane. Producenci płytek prześcigają się pomysłach na nowe, ciekawe wzornictwo, do tego dochodzi rozwijający się rynek, na którym pojawia się także coraz więcej firm z innych krajów, które również decydują się na to, by wprowadzać na rynek swoje propozycje jeśli chodzi o płytki. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Rola zdrowego żywienia w codziennym życiu

Published

on

Prawidłowa dieta oraz nawadnianie organizmu jest kluczowe dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia – przekonują lekarze i dietetycy. Niestety, brak czasu oraz niechęć do codziennego gotowania znacząco wpływa na nasze wybory żywieniowe. Jakie kwestie żywieniowe powinny być dla nas priorytetem, aby zachować doskonałą formę? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Published

on

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Jednym z częściej pojawiających się pytań odnoszących się do studni głębinowej jest pytanie o to, jaki jest koszt tego przedsięwzięcia. Odpowiedź na nie należy do tych, które potrafią zmrozić krew w żyłach. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 bytes received
Sitemap

Trending