Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne garnki kuchenne

Published

on

Jak sprawić, aby nasza kuchnia była miejscem nowoczesnym i zachęcającym do gotowania czy przygotowywania pysznych potraw? Zdecydowana większość z nas powie, że wszystko zależy od tego, jak zaaranżowana jest kuchnia oraz jakie udogodnienia się w niej znajdują. My przekonujemy, że najważniejsze są podstawy: takie jak garnki, patelnie i noże.

Dlaczego jakość garnków jest tak ważna?

Garnki i patelnie pozwalają nam każdego dnia przygotowywać smaczne i wartościowe posiłki dla bliskich. Duże znaczenie ma ich budowa, materiały, trwałość. Nowoczesne garnki kuchenne znacząco różnią się od produktów oferowanych 10-15 lat temu: dzisiaj producenci oferują nam nie tylko wysoką jakość, ale również piękny wygląd. Marki takie jak Gerlach stale podnoszą jakość oferowanych sprzętów, aby codzienne gotowanie było czystą przyjemnością.

Współcześnie do produkcji garnków wykorzystuje się przede wszystkim stal nierdzewną. Materiał ten jest zabezpieczony przed korozją, odkształceniami, działaniem wysokich temperatur. W kompletach znajdziemy kilka lub kilkanaście elementów, dopasowanych do różnorodnych potrzeb. Producenci oferują nam niewielkie rondelki, jak również duże garnki o pojemności kilku litrów, idealnie nadające się do gotowania dużej ilości pożywnych zup.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Ciekawym rozwiązaniem technologicznym są dyski wbudowane w dna garnków. Dzięki nim możliwe jest szybsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, a co za tym idzie: oszczędność energii. Dyski pozwalają na wykorzystywanie garnków na wszystkich typach kuchenek, w tym kuchenkach indukcyjnych.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także patelnie oferowane przez producentów. Wiele z nich posiada wnętrze wykonane z powłok ceramicznych. Taka struktura minimalizuje ryzyko przypalenia potraw, jak również pozwala na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu.

 

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Czyszczenie posadzek Wrocław – sprawdzone metody

Published

on

Utrzymanie podłóg w czystości jest ważną częścią utrzymania zdrowego i wygodnego domu. Regularne czyszczenie podłóg nie tylko poprawia estetykę domu, ale także przyczynia się do lepszej jakości powietrza i mniejszego gromadzenia się kurzu. Niezależnie od tego, czy masz drewniane podłogi, wykładzinę, kafelki czy winyl, istnieją sprawdzone metody utrzymania ich w czystości i jak najlepszego wyglądu. W tym artykule omówimy niektóre sprawdzone metody skutecznego i wydajnego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne donice do ogrodu i na taras

Published

on

Przydomowy taras czy ogród świetnie nadają się do tego, aby w czasie wiosny, lata i wczesnej jesieni stworzyć w nich miejsca do relaksu. Zaprojektowanie takiej przestrzeni nie jest niczym trudnym – do dyspozycji mamy wiele interesujących kompletów meblowych, jak również dodatków. Uzupełnieniem takiej przestrzeni mogą być donice do ogrodu i na taras, które z pewnością przyciągną uwagę! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący

Published

on

 

Dzbanek filtrujący jest artykułem gospodarstwa domowego, który z roku na rok pojawia się w coraz większej liczbie domów. Jest to związane z oszczędnością wynikającą z braku potrzeby kupowania wody butelkowanej. Wystarczy jedynie użyć dobry dzbanek filtrujący z dopasowanym filtrem i cieszyć się smakiem pysznej wody z kranu. Filtr potrafi pochłonąć najbardziej przeszkadzające zanieczyszczenia obecne w popularnej ,,kranówce” takie jak chlor czy pestycydy.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

Kuchnia vintage https://beesafe.pl/porady/co-mozna-miec-w-bagazu-podrecznym/ https://beesafe.pl/porady/zakaz-zatrzymywania-sie-a-zakaz-postoju/