Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne donice do ogrodu i na taras

Published

on

Przydomowy taras czy ogród świetnie nadają się do tego, aby w czasie wiosny, lata i wczesnej jesieni stworzyć w nich miejsca do relaksu. Zaprojektowanie takiej przestrzeni nie jest niczym trudnym – do dyspozycji mamy wiele interesujących kompletów meblowych, jak również dodatków. Uzupełnieniem takiej przestrzeni mogą być donice do ogrodu i na taras, które z pewnością przyciągną uwagę!

Donice do ogrodu i na taras wykonane z technorattanu

Donice do ogrodu i na taras tworzone są z różnych materiałów, jednak tymi, które cieszą się największym zainteresowaniem są donice technorattanowe. Donice tego typu stanowią uzupełnienie dla rozbudowanych kolekcji technorattanowych. Donice wspaniale prezentować się będą w aranżacjach prowansalskich, skandynawskich czy nowoczesnych. Atutem jest szeroki wybór rozmiarów donic, odpowiednich do osadzania zarówno niewielkich kwiatów, jak i niskich krzewów. Technorattanowe donice do ogrodu i na taras posiadają lekkie, aluminiowe stelaże – konstrukcje zabezpieczane są przed działaniem wilgoci i korozją. Wierzch donicy technorattanowej to plecionka syntetyczna – taka struktura posiada nieporowatą budowę, dzięki czemu donica nie wchłania wilgoci, kurzu. Donice technorattanowe dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie donicy do istniejącej już aranżacji otoczenia.

Kompozytowe donice do ogrodu i na taras

Alternatywą dla donic technorattanowych są donice do ogrodu i na taras wykonane z tworzyw kompozytowych. Donice takie tworzone są z połączenia cementu, włókna szklanego oraz plastyfikatora. Takie tworzywo jest wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ale też ścieranie, niskie i wysokie temperatury. Donice kompozytowe cenione są przede wszystkim jako podstawa dla cięższych roślin, np. małych tuj. Solidna budowa oraz większa waga sprawiają, że stabilnie podtrzymują wszelkie rośliny.

Dom i Wnętrze

Czyszczenie posadzek Wrocław – sprawdzone metody

Published

on

Utrzymanie podłóg w czystości jest ważną częścią utrzymania zdrowego i wygodnego domu. Regularne czyszczenie podłóg nie tylko poprawia estetykę domu, ale także przyczynia się do lepszej jakości powietrza i mniejszego gromadzenia się kurzu. Niezależnie od tego, czy masz drewniane podłogi, wykładzinę, kafelki czy winyl, istnieją sprawdzone metody utrzymania ich w czystości i jak najlepszego wyglądu. W tym artykule omówimy niektóre sprawdzone metody skutecznego i wydajnego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący

Published

on

 

Dzbanek filtrujący jest artykułem gospodarstwa domowego, który z roku na rok pojawia się w coraz większej liczbie domów. Jest to związane z oszczędnością wynikającą z braku potrzeby kupowania wody butelkowanej. Wystarczy jedynie użyć dobry dzbanek filtrujący z dopasowanym filtrem i cieszyć się smakiem pysznej wody z kranu. Filtr potrafi pochłonąć najbardziej przeszkadzające zanieczyszczenia obecne w popularnej ,,kranówce” takie jak chlor czy pestycydy.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Sklep z kaflami – wybieraj płytki dla siebie

Published

on

Sklep z kaflami - wybieraj płytki dla siebie

Odwiedzając obecnie sklep z kaflami będzie można liczyć na bardzo szeroki wybór produktów jakie będą tam sprzedawane. Producenci płytek prześcigają się pomysłach na nowe, ciekawe wzornictwo, do tego dochodzi rozwijający się rynek, na którym pojawia się także coraz więcej firm z innych krajów, które również decydują się na to, by wprowadzać na rynek swoje propozycje jeśli chodzi o płytki. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://hamam-project.org/jak-wybrac-najlepsze-okna-z-pcv/ https://woco.pl/nowoczesne-kuchnie-jaka-zabudowe-wybrac/ https://beesafe.pl/porady/mandat-z-fotoradaru/