Connect with us

Technologia

Nauka jeszcze nigdy nie była tak łatwa

Published

on

Czy wiesz, że podnoszenie własnych kwalifikacji pozwala na osiągnięcie upragnionego etatu w wymarzonej firmie? Dzisiaj możliwości związanych z nauką jest wiele. Od kilku lat w Polsce popularne są platformy e-learningowe. Czym są? Jak działają? Czy każdy może z nich skorzystać?

Czym są platformy e-learningowe?

Platformy e-learningowe to rozbudowane serwisy, które odpłatnie udostępniają materiały do samodzielnej nauki z różnorodnych dziedzin. Początkami platform tego typu były specjalne serwisy dla studentów uniwersytetów i uczelni wyższych – dzięki platformom możliwe było udostępnianie uczniom materiałów naukowych, kontakt ze studentami. Dzisiaj platformy e-learningowe to przede wszystkim miejsca, gdzie osoby chętne do nauki znajdą odpowiednie kursy i szkolenia. Wśród najpopularniejszych wymienia się platformy oferujące szkolenia związane z popularnymi programami komputerowymi. Kurs Blender czy też kursy SketchUp to tylko niektóre z szerokiego wyboru. Wszystkie kursy prowadzone są w języku polskim, przygotowane są przez doświadczonych specjalistów z danych branż. Szkolenia pogrupowane są od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego – to bardzo ułatwia znalezienie poziomu odpowiadającego naszym potrzebom i umiejętnościom.

Zalety płynące z nauki online

Uczenie się poprzez platformy e-learningowe niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów. Przede wszystkim kursy oferowane są w atrakcyjnych cenach. Na platformach znajdziemy również wiele promocji i rabatów. Drugą istotną sprawą jest to, że aby się uczyć nie musimy wychodzić z domu, tracić czasu na dojazdy i stanie w korkach – materiały naukowe są na wyciągnięcie ręki. Poza szkoleniami na platformach znajdziemy również działy, gdzie możemy skontaktować się z twórcami szkoleń i dodatkowo zadać im pytania.

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca  

Published

on

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.  

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Hulajnoga elektryczna – hit ostatnich sezonów! Zobacz, czy warto ją kupić

Published

on

Na dojazdy do pracy, na zwiedzanie miasta, na weekendowy relaks. Ekologiczne, tanie, ciche, dla dorosłych i dla dzieci. O czym mowa? Oczywiście o hulajnogach elektrycznych, które podbiły serca ludzi na całym świecie. Podpowiadamy, do czego może się przydać hulajnoga i czy warto zainwestować we własny jednoślad.

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Pozycjonowanie stron www – co warto wiedzieć?

Published

on

Decydując się na otwarcie własnego sklepu internetowego czy witryny, która ma być wizytówką naszej firmy musimy być świadomi, jak ważne jest pozycjonowanie stron www. Poprzez odpowiednie działania w zakresie SEO możliwy jest znaczny wzrost ruchu na naszej stronie, a co za tym idzie: zwiększenie zainteresowania naszą ofertą. Jak stworzyć stronę internetową i pozycjonować ją z sukcesami?

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending