Connect with us

Dom i Wnętrze

Jakie płytki ceramiczne kupić?

Published

on

Jakie płytki ceramiczne kupić?

Płytki ceramiczne to od lat bardzo chętnie wykorzystywany materiał wykończeniowy w aranżacjach kuchni i łazienek. Ceramiczne płytki mają mnóstwo zalet. Są trwałe, estetyczne, odporne na powstawanie zabrudzeń. Obecnie producenci płytek prześcigają się w propozycjach. W ofertach sprzedawców pojawiają się więc płytki o różnych fakturach, wielkościach, wzorach i kolorach. W sprzedaży są nie tylko płytki rodzimych, ale także zagranicznych producentów. Wśród tych ostatnich są płytki sprowadzane z Hiszpanii.

Płytki ceramiczne hiszpańskie charakteryzują się bardzo wysoką jakością i oryginalnym wzornictwem. Kolory i wzory hiszpańskich płytek nawiązują do aktualnych trendów w aranżacji wnętrz. Wśród różnorodnych kolekcji hiszpańskich płytek na szczególną uwagę zasługują między innymi saloni eukalypt vector crema miel. Te rektyfikowane (mają bardzo równe krawędzie) płytki o prostokątnym kształcie. Są dość duże, mają rozmiary 40 x 120 cm. Takie płytki układa się z bardzo małą fugą. Płytki hiszpańskiego producenta Saloni to płytki ścienne.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Czyszczenie posadzek Wrocław – sprawdzone metody

Published

on

Utrzymanie podłóg w czystości jest ważną częścią utrzymania zdrowego i wygodnego domu. Regularne czyszczenie podłóg nie tylko poprawia estetykę domu, ale także przyczynia się do lepszej jakości powietrza i mniejszego gromadzenia się kurzu. Niezależnie od tego, czy masz drewniane podłogi, wykładzinę, kafelki czy winyl, istnieją sprawdzone metody utrzymania ich w czystości i jak najlepszego wyglądu. W tym artykule omówimy niektóre sprawdzone metody skutecznego i wydajnego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne donice do ogrodu i na taras

Published

on

Przydomowy taras czy ogród świetnie nadają się do tego, aby w czasie wiosny, lata i wczesnej jesieni stworzyć w nich miejsca do relaksu. Zaprojektowanie takiej przestrzeni nie jest niczym trudnym – do dyspozycji mamy wiele interesujących kompletów meblowych, jak również dodatków. Uzupełnieniem takiej przestrzeni mogą być donice do ogrodu i na taras, które z pewnością przyciągną uwagę! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący

Published

on

 

Dzbanek filtrujący jest artykułem gospodarstwa domowego, który z roku na rok pojawia się w coraz większej liczbie domów. Jest to związane z oszczędnością wynikającą z braku potrzeby kupowania wody butelkowanej. Wystarczy jedynie użyć dobry dzbanek filtrujący z dopasowanym filtrem i cieszyć się smakiem pysznej wody z kranu. Filtr potrafi pochłonąć najbardziej przeszkadzające zanieczyszczenia obecne w popularnej ,,kranówce” takie jak chlor czy pestycydy.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

Dwukolorowa kuchnia https://beesafe.pl/porady/ulga-rehabilitacyjna-na-samochod/ https://poochfest.org/kuchnia-na-zamowienie-krok-po-kroku/