Connect with us

Dom i Wnętrze

Jak zmienia się postrzeganie mebli tarasowych?

Published

on

Jak zmienia się postrzeganie mebli tarasowych?

O rosnącej popularności mebli na taras, do ogrodu i na balkon można przekonać się na wiele sposobów. Wystarczy przyjrzeć się coraz bardziej rozbudowanej ofercie sklepów meblarskich, aby dostrzec, że nie mamy już do czynienia z grupą rozwiązań traktowanych po macoszemu. Chcąc zrozumieć, jak duża zmiana została dokonana, warto przyjrzeć się zresztą choćby meblom tarasowym.

Jeszcze przed kilku laty meble tarasowe nie stanowiły grupy szczególnie rozbudowanej. Co więcej, osoby zainteresowane ich zakupem zwykle były odsyłane do tych sklepów, w których sprzedawano klasyczne meble do ogrodu. Dziś nikt nie ma już jednak wątpliwości, co do tego, że każda ze wspomnianych przestrzeni, choć podobna, ma swoje specyficzne wymagania. Możemy zresztą wskazać kolekcje stworzone specjalnie z myślą o tarasie takie, jak choćby meble tarasowe Milano oraz meble tarasowe Monza. Firmy przygotowujące je są znane z wysokiej pozycji rynkowej. Ich zainteresowanie meblami na taras podkreśla, że mają one duże znaczenie nie tylko dla kupujących.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na homms.pl.

Dom i Wnętrze

Ubezpieczenia miejskie: Twój osobisty strażnik w miejskiej dżungli

Published

on

Ubezpieczenia miejskie: Twój osobisty strażnik w miejskiej dżungli

Miasto pulsujące życiem, pełne energii, ale też niespodziewanych zdarzeń. Aby poczuć się w nim bezpieczniej, warto zainwestować w ubezpieczenia miejskie.

Skrojone na miarę potrzeb mieszkańca metropolii

Ubezpieczenia miejskie to nie tylko odpowiedź na wyzwania związane z życiem w dużym mieście. To także gwarancja, że nawet w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach nie zostaniesz sam.

Korzyści płynące z ubezpieczeń miejskich

Wybierając ubezpieczenia miejskie, zapewniasz sobie spokój ducha podczas codziennych wyzwań miejskiego życia i wiesz, że możesz liczyć na wsparcie w kluczowych momentach.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Moja przygoda z zadaszeniem tarasu

Published

on

Moja przygoda z zadaszeniem tarasu

Kiedy pierwszy raz postanowiłem zadaszyć taras, nie miałem pojęcia, jak bardzo wpłynie to na moje życie. Zadaszenie tarasu stało się dla mnie symbolem domowego komfortu.

1. Pierwsze kroki

Zastanawiałem się, jakie zadaszenie tarasu wybrać. Czy klasyczne, czy może nowoczesne pergole? Ostatecznie zdecydowałem się na to drugie, inspirowany zdjęciami z gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu.

2. Rewolucja w moim domu

Dzięki zadaszeniu, taras stał się moim ulubionym miejscem w domu. Nieważne, czy padał deszcz, czy świeciło słońce – zawsze miałem gdzie usiąść z książką czy filiżanką kawy.

3. Słówko dla tych, którzy się jeszcze zastanawiają

Jeśli czytasz ten artykuł i zastanawiasz się nad zadaszeniem swojego tarasu, powiem Ci jedno: warto. To inwestycja, której nie pożałujesz!

Podsumowując, zadaszenie tarasu to coś więcej niż tylko ochrona przed deszczem. To przestrzeń, w której możesz cieszyć się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnia – przestrzeń, gdzie spotyka się cała rodzina

Published

on

Kuchnia już dawno przestała być miejscem wyłącznie służącym do gotowania. Dzisiaj kuchnia pozwala na spotkanie w gronie rodziny, wspólne spożywanie posiłków. Niejednokrotnie kuchnia – w formie aneksu – łączona jest z salonem, co pozwala na przenikanie się przestrzeni. W jaki sposób zaaranżować własną kuchnię, by miejsce to przyciągało? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending