Connect with us

Ciekawe

Jak wybrać naklejki ścienne do pokoju dziecka?

Published

on

 

Pokój dziecka to jego królestwo. Rodzice muszą zadbać, by było nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale również kolorowe i radosne. Naklejki ścienne to łatwy i szybki sposób na metamorfozę pokoju malucha. Jak wybrać idealne naklejki?

W pokoju niemowlaka

Wybierając meble do pokoju dziecka często rodzice koncentrują się na meblach, które mają ponadczasowy design. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ale powoduje, że pokój dziecka nie jest osobisty. Jest elegancki, ale surowy. Nie tak powinno wyglądać królestwo małego człowieka!

Naklejki ścienne to świetny pomysł, by do pokoju naszej pociechy wprowadzić radosne, kolorowe elementy dekoracyjne. Naklejki ciekawie będą wyglądały nad łóżeczkiem dziecka, obok komody czy na drzwiach wejściowych. Nie może również zabraknąć ich w kąciku zabaw, gdzie dziecko spędza dużo czasu.

Warto wykorzystać postaci bajkowe, których jest bardzo wiele. Puchaty miś może leżeć nad łóżeczkiem, sowa w wielkich okularach może przysiąść nad drzwiami, a czarny kot ukryć się za szafą.

Dla chłopca i dla dziewczynki

Dzieci w starszym wieku również lubią naklejki ścienne. Trzeba jednak pamiętać, że aranżacja pokoju powinna być dopasowana do zainteresowań dziecka. Warto, by dziecko wraz z rodzicami wybierało naklejki ścienne, które mu się najbardziej spodobają.

Chłopcy uwielbiają samochody, rakiety czy piłkarzy. W pokoju dziewczynki sprawdzą się zwierzątka czy jednorożce. Jest to jednak dosyć standardowe myślenie. Warto skusić się na niecodzienne rozwiązania.

W pokoju małego astronauty naklejki ścienne gwiazd i planet mogą znajdować się na suficie, a rakieta może startować z dużej szafy. W pokoju dziewczynki baletnice mogą tańczyć na ścianach oraz drzwiach wejściowych, a wróżka może siedzieć na ścianie nad poręczą łóżka.

Do pokoju starszych dzieci świetnie sprawdzą się naklejki ścienne w postaci mapy świata. Można na niej zaznaczać miejsca, które dziecko chce odwiedzić, czy miejsca, w których żyją egzotyczne zwierzęta. Jest to nie tylko gustowna dekoracja, ale również idealne miejsce do nauki.

Jak wybrać odpowiednie naklejki?

Naklejki ścienne wykonane są z folii welurowej lub folii winylowej.

Naklejki winylowe są niezwykle cienkie i gładkie. Prawidłowo umieszczone na ścianie sprawiają wrażenie narysowanych. Ich zaletą jest również niska cena. Naklejki welurowe są przyjemniejsze w dotyku i grubsze. Są również droższe.

Naklejki ścienne to świetny pomysł na rozweselenie dziecięcego pokoju. Ich zaletą jest łatwy montaż, ale również demontaż. Dzięki temu pokój dziecka może ulegać częstym zmianom, co nie będzie mocno obciążało domowego budżetu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.szabloneria.pl/k134,pluszowe-naklejki-scienne.html.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Kryptowaluty a obowiązujące przepisy prawa

Published

on

Prawo to szalenie skomplikowana dziedzina, która odnosi się praktycznie do każdej sfery życiowej. Również do handlu, w tym chociażby do kryptowalut, jakie w całej swojej wspaniałości opierają się na technologii blockchain. Dzięki temu, że blockchain development postępuje, możliwe są m.in. do zamówienia takie usługi, jak blockchain application development. Co jednak samo prawo mówi na ten właśnie temat? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Cena Bonsai – na co zwrócić uwagę?

Published

on

Bonsai to dziedzina sztuki zajmująca się tworzeniem zminiaturyzowanych odpowiedników drzew. Osoby trudniące się uprawą drzewek Bonsai korzystają z wielu rozmaitych metod formowania roślin, wśród których można znaleźć między innymi odpowiednie przycinanie i przesadzanie.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Najwyższa jakość produktów i usług

Published

on

Najwyższa jakość produktów i usług

Firma od lat świadczy najwyższej jakości usługi, a także zajmuje się dystrybucją wysokiej marki produktów. Wśród najpopularniejszych produktów klienci mogą znaleźć szybkozłączki do form wtryskowych, a wszystkie one sprowadzane są z najlepszych firm z krajów Unii Europejskiej i posiadają najważniejsze normy unijne. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending