Connect with us

Dom i Wnętrze

Dobre i niskie komody do salonu

Published

on

Niskie komody do salonu są bardzo ciekawym i funkcjonalnym meblem, który spodobać może się wielu osobom. Jeżeli jednak chcemy mieć przy tym dobrze zaaranżowany salon, to musimy pamiętać o kilku zasadach.

Nie tylko niskie komody do salonu

Stawiając na niskie komody do salonu nie zapominajmy, że inna część mebli również musi być niska. Nie można zrobić czegoś takiego, że tylko jeden mebel będzie niski, a reszta będzie sięgała samego sufitu lub przynajmniej połowy ściany. W takim przypadku spójność i harmonia zostanie zakłócona, co będzie nawet odczuwalne przez wszystkich domowników. Niskie komody i inne meble mają wiele zalet, ale trzeba je umiejętnie dobrać, dzięki czemu nasz pokój dzienny będzie naprawdę wspaniale urządzonym miejscem. 

Dobrze prezentujące się ściany

Niskie komody do salonu umożliwiają nam uzyskanie większej ilości przestrzeni. Dzięki temu, że ściany nie są zajęte meblami po sam sufit nadajemy im pewnej lekkości,. Przy tej okazji mamy również możliwość zaprezentowanie ciekawych faktur na ścianach, jak chociażby płyty fornirowane inspirowane latami 60 tymi. Możemy postawić również na różnorakie obrazy, które w takim przypadku również będą ciekawie prezentowały się na naszych ścianach. Zamiast obrazu możemy także postawić na jedna dużą fotografię lub kilka mniejszych zdjęć w ciekawych ramkach, które można ułożyć w jakąś genialną kompozycję. Zakup niskiej komody otwiera przed nami nowe możliwości i daje jeszcze większe możliwości aranżacyjne w naszych salonach. 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Sklep z kaflami – wybieraj płytki dla siebie

Published

on

Sklep z kaflami - wybieraj płytki dla siebie

Odwiedzając obecnie sklep z kaflami będzie można liczyć na bardzo szeroki wybór produktów jakie będą tam sprzedawane. Producenci płytek prześcigają się pomysłach na nowe, ciekawe wzornictwo, do tego dochodzi rozwijający się rynek, na którym pojawia się także coraz więcej firm z innych krajów, które również decydują się na to, by wprowadzać na rynek swoje propozycje jeśli chodzi o płytki. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Rola zdrowego żywienia w codziennym życiu

Published

on

Prawidłowa dieta oraz nawadnianie organizmu jest kluczowe dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia – przekonują lekarze i dietetycy. Niestety, brak czasu oraz niechęć do codziennego gotowania znacząco wpływa na nasze wybory żywieniowe. Jakie kwestie żywieniowe powinny być dla nas priorytetem, aby zachować doskonałą formę? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Published

on

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Jednym z częściej pojawiających się pytań odnoszących się do studni głębinowej jest pytanie o to, jaki jest koszt tego przedsięwzięcia. Odpowiedź na nie należy do tych, które potrafią zmrozić krew w żyłach. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 bytes received
Sitemap

Trending