Connect with us

Zdrowie i Uroda

Dlaczego warto wykonywać USG piersi?

Published

on

Dlaczego warto wykonywać USG piersi?

Odpowiedź na tak postawione pytanie wydaje się być prosta, mimo to wiele kobiet nie wykonuje badań kontrolnych, sądząc że są one zbędne skoro dobrze się czują i nic im nie dolega. Badanie USG piersi to kontrolne badanie, dzięki któremu dowiadujemy się czy w piersiach nie ma żadnych niepokojących zmian. Chodzi tutaj o profilaktykę w kierunku raka piersi.

Każda kobieta powinna przynajmniej raz roku wykonywać kontrolne badanie USG piersi, aby wiedzieć że jest naprawdę zdrowa. Czy istnieje jakaś granica wiekowa, kiedy to badanie staje się obowiązkowe? Każda kobieta po ukończeniu 30 roku życia, powinna wykonywać badanie piersi raz w roku, ale jeżeli zachodzą jakiekolwiek niepokojące objawy i zmiany w piersiach, powinna natychmiast udać się do lekarza ginekologa. Dodatkowo zanim zapiszemy się na kontrolne USG piersi, samodzielnie dokonajmy badania piersi, aby regularnie sprawdzać czy nie zachodzą w naszym ciele niepokojące zmiany. To ważne, aby regularnie się badać i wszystkie niepokojące symptomy chorobowe wykryć we wczesnym stadium.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Czy warto zrobić paznokcie akrylowe?

Published

on

Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest obecnie bardzo popularna. Warto mieć na uwadze, że paznokcie akrylowe są niestety często mylone z hybrydowymi lub żelowymi. W praktyce są to różne metody wykonywania trwałego manicure.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Tatuaż okazał się porażką? Rozważ laserowe usuwanie tatuażu

Published

on

Laserowe usuwanie tatuażu to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się niechcianego rysunku ze skóry. Poznaj działanie lasera pikosekundowego.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Stroje kąpielowe damskie i dziewczęce

Published

on

Stroje kąpielowe dwuczęściowe kupują kobiety i dziewczęta. Zastanawiając się nad strojem dla siebie warto zadać sobie pytanie, do czego będzie on nam służył.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://www.gama-sklep.com.pl/a/414-organizacja-szafek-w-kuchni https://beesafe.pl/porady/mandat-z-fotoradaru/ Meblościanka młodzieżowa