Connect with us

Motoryzacja

Czy warto wybrać się do Niemiec busem?

Published

on

Czy warto wybrać się do Niemiec busem?

Na portalach internetowych, które grupują osoby często pokonujące trasę pomiędzy Polską a Niemcami, częste są dyskusje dotyczące tego, jaki środek transportu wybrać. Już od dłuższego czasu można przy tym zaobserwować, że dyskusja na temat tego, czy lepiej postawić na pociąg, czy też na samolot, nie jest jedyną, jaka się na nich toczy. Coraz aktywniejsze są także te osoby, które wybierają się do Niemiec busami.

Bus z Polski do Niemiec nie jest, oczywiście, środkiem transportu do tej pory nieznanym. Do pewnego momentu nie należał on jednak do rozwiązań cieszących się dużym uznaniem. Osoby zastanawiające się nad tym, jak dostać się za zachodnią granicę mogły jednak do pewnego czasu uważać, że jest to rozwiązanie niepraktyczne, zabierające czas, a jednocześnie nie gwarantujące jazdy w komfortowych warunkach. Od niedawna okazuje się, że podobna wizja bazuje na stereotypach. Trasę pokonują busy coraz lepiej dostosowane do potrzeb podróżnych. Droga przebiega szybko i bez zakłóceń, kusi przy tym niska cena takiego połączenia.

Wygodna i bezpieczna podróż

Jeśli planujesz podróż do Niemiec skorzystaj z ofertę firmy redtour.pl. Oferujemy najlepsze warunki oraz atrakcyjne ceny.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Assistance – dobrowolne ubezpieczenie samochodu

Published

on

Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu OC jest chyba znane wszystkim osobom. Nie tylko tym, którzy takie pojazdy mają, ale nawet tym personom, jakie dopiero planują takie samochody, czy też inne maszyny kupić. Czy to jedyne ubezpieczenie, na jakie mogą pozwolić sobie właściciele pojazdów mechanicznych? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Czym jest ubezpieczenie OCP i czy warto go kupić?

Published

on

Kierowcy poruszający się po drogach samochodami osobowymi, najczęściej nie wiedzą, czym jest ubezpieczenie OCP. Za to doskonale wiedzą, czym jest ubezpieczenie OC czy AC. Natomiast każdy, kto para się na co dzień transportem towarów powinien koniecznie wiedzieć, czym jest ubezpieczenie OCP, jak działa i dlaczego powinno być przez niego wykupione. Ono, w sumie jak większość ubezpieczeń, działa na korzyść przewoźnika, który je wykupił. No dobrze, ale czym jest ubezpieczenie OCP? Co oznacza ten skrót? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Ubezpieczenie OC – odpowiadamy na najważniejsze pytania

Published

on

 

Każdy świeżo upieczony właściciel samochodu albo motocyklu musi ubezpieczyć swoje mienie. Najważniejszą, obowiązkową polisą zapewniającą ochronę podczas nieprzewidzianych sytuacji jest ubezpieczenie OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. Co każdy kierowca powinien wiedzieć o ubezpieczeniu OC? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending