Connect with us

Motoryzacja

Czy warto wybrać się do Niemiec busem?

Published

on

Czy warto wybrać się do Niemiec busem?

Na portalach internetowych, które grupują osoby często pokonujące trasę pomiędzy Polską a Niemcami, częste są dyskusje dotyczące tego, jaki środek transportu wybrać. Już od dłuższego czasu można przy tym zaobserwować, że dyskusja na temat tego, czy lepiej postawić na pociąg, czy też na samolot, nie jest jedyną, jaka się na nich toczy. Coraz aktywniejsze są także te osoby, które wybierają się do Niemiec busami.

Bus z Polski do Niemiec nie jest, oczywiście, środkiem transportu do tej pory nieznanym. Do pewnego momentu nie należał on jednak do rozwiązań cieszących się dużym uznaniem. Osoby zastanawiające się nad tym, jak dostać się za zachodnią granicę mogły jednak do pewnego czasu uważać, że jest to rozwiązanie niepraktyczne, zabierające czas, a jednocześnie nie gwarantujące jazdy w komfortowych warunkach. Od niedawna okazuje się, że podobna wizja bazuje na stereotypach. Trasę pokonują busy coraz lepiej dostosowane do potrzeb podróżnych. Droga przebiega szybko i bez zakłóceń, kusi przy tym niska cena takiego połączenia.

Wygodna i bezpieczna podróż

Jeśli planujesz podróż do Niemiec skorzystaj z ofertę firmy redtour.pl. Oferujemy najlepsze warunki oraz atrakcyjne ceny.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Kierowcy – rozliczanie czasu pracy na drodze

Published

on

Kierowcy firm przewozowych mają przed sobą ogromną ilość różnorodnych zadań. Przede wszystkim są oni zobligowani nie tylko do bezpiecznej i przepisowej jazdy. Muszą również notować wszystkie przerwy w ciągu pracy, ale również urlopy czy zwolnienia. Dlatego pracownikami, którzy muszą być nie tylko uważni na drodze, ale również muszą uważać w notowaniu przebiegu swojej pracy są kierowcy. Rozliczanie czasu pracy na drodze jest bardzo ważne z perspektywy prawnej. Jak to działa i czy da się to jakoś ułatwić? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Rodzaje wynajmu naczep do samochodów ciężarowych

Published

on

W dzisiejszych czasach wynająć można praktycznie wszystko. To moda, która dociera do Polski zza zachodniej granicy stając się coraz bardziej popularna. Firmy wynajmujące różnorodne pojazdy ciężarowe wprowadziły do swoich usług również wynajem kompatybilnych naczep. Dzięki temu w jednej firmie można pozyskać kompletny pojazd służący do transportu towarowego. W firmach istnieją różne formy wynajmu naczep i pojazdów ciężarowych, z których mogą skorzystać klienci. Wszystko aby idealnie dopasować każdy najem do ich potrzeb! (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Assistance – dobrowolne ubezpieczenie samochodu

Published

on

Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu OC jest chyba znane wszystkim osobom. Nie tylko tym, którzy takie pojazdy mają, ale nawet tym personom, jakie dopiero planują takie samochody, czy też inne maszyny kupić. Czy to jedyne ubezpieczenie, na jakie mogą pozwolić sobie właściciele pojazdów mechanicznych? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://www.gama-sklep.com.pl/a/397-biala-kuchnia-z-wyspa https://www.gama-sklep.com.pl/a/101-jasna-lazienka https://absenting.com.pl/wartosciowe-posilki-od-samego-rana/