Connect with us

Motoryzacja

Assistance – dobrowolne ubezpieczenie samochodu

Published

on

Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu OC jest chyba znane wszystkim osobom. Nie tylko tym, którzy takie pojazdy mają, ale nawet tym personom, jakie dopiero planują takie samochody, czy też inne maszyny kupić. Czy to jedyne ubezpieczenie, na jakie mogą pozwolić sobie właściciele pojazdów mechanicznych?

Ubezpieczenie samochodu w kryzysowych sytuacjach

Aby pokazać, że Assistance jest naprawdę potrzebny, warto posłużyć się przykładową sytuacją. Ot, właściciele samochodu wybiera się z Krakowa do Gdańska, razem ze swoją rodziną na wakacje. Własnym samochodem. Bardzo przyjemny wypad, ale w okolicach Poznania samochód nagle się psuje. I to w szczerym polu, gdzie do warsztatu samochodowego naprawdę jest bardzo daleko. Właściciel samochodu jest załamany, ponieważ kompletnie nie wie, co ma robić.

Gdyby posiadał ubezpieczenie samochodu Assistance niczym by się nie musiał przejmować. Wystarczyłby jeden telefon do towarzystwa ubezpieczeniowego, które nie tylko pomogłoby zorganizować pomoc dla jego samochodu. On sam i jego rodzina również zostaliby otoczeni fachową pomocą w taki sposób, że nie byłoby problemu z kontynuowaniem podróży do Gdańska.

Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, jaki dokładnie pakiet się posiada, ale warto pomyśleć o Assistance, jeżeli ktoś zamierza  pokonywać swoich samochodem naprawdę duże odległości. Dzięki temu naprawdę nie będzie trzeba obawiać się kłopotliwych sytuacji na drodze. Tym bardziej, jeżeli wybierze się dobry pakiet zakresu ochrony dla swojego samochodu. 

 

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Kierowcy – rozliczanie czasu pracy na drodze

Published

on

Kierowcy firm przewozowych mają przed sobą ogromną ilość różnorodnych zadań. Przede wszystkim są oni zobligowani nie tylko do bezpiecznej i przepisowej jazdy. Muszą również notować wszystkie przerwy w ciągu pracy, ale również urlopy czy zwolnienia. Dlatego pracownikami, którzy muszą być nie tylko uważni na drodze, ale również muszą uważać w notowaniu przebiegu swojej pracy są kierowcy. Rozliczanie czasu pracy na drodze jest bardzo ważne z perspektywy prawnej. Jak to działa i czy da się to jakoś ułatwić? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Rodzaje wynajmu naczep do samochodów ciężarowych

Published

on

W dzisiejszych czasach wynająć można praktycznie wszystko. To moda, która dociera do Polski zza zachodniej granicy stając się coraz bardziej popularna. Firmy wynajmujące różnorodne pojazdy ciężarowe wprowadziły do swoich usług również wynajem kompatybilnych naczep. Dzięki temu w jednej firmie można pozyskać kompletny pojazd służący do transportu towarowego. W firmach istnieją różne formy wynajmu naczep i pojazdów ciężarowych, z których mogą skorzystać klienci. Wszystko aby idealnie dopasować każdy najem do ich potrzeb! (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Czym jest ubezpieczenie OCP i czy warto go kupić?

Published

on

Kierowcy poruszający się po drogach samochodami osobowymi, najczęściej nie wiedzą, czym jest ubezpieczenie OCP. Za to doskonale wiedzą, czym jest ubezpieczenie OC czy AC. Natomiast każdy, kto para się na co dzień transportem towarów powinien koniecznie wiedzieć, czym jest ubezpieczenie OCP, jak działa i dlaczego powinno być przez niego wykupione. Ono, w sumie jak większość ubezpieczeń, działa na korzyść przewoźnika, który je wykupił. No dobrze, ale czym jest ubezpieczenie OCP? Co oznacza ten skrót? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending

https://www.gama-sklep.com.pl/a/100-ladna-sypialnia https://www.gama-sklep.com.pl/a/388-beton-i-drewno-w-kuchni https://orally.info/nowoczesne-wnetrza-domowe-jak-je-zaaranzowac/