Connect with us

Dom i Wnętrze

Znajdź idealne stoły z technorattanu

Published

on

Podawanie posiłków blisko natury i na świeżym powietrzu to doskonały sposób na urozmaicenie śniadań czy kolacji w okresie lata. Chcąc podejmować gości na tarasie czy w ogrodzie zadbajmy o odpowiednie meble – idealne okażą się stoły z technorattanu oraz wygodne krzesła lub fotele. Co warto wiedzieć o meblach technorattanowych?

Nowoczesne stoły z technorattanu

Stoły z technorattanu to najlepsze rozwiązanie, kiedy szukamy mebli funkcjonalnych, wygodnych i trwałych. Kolekcje technorattanowe są dzisiaj projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, przez co świetnie wpiszą się one w stylistykę skandynawską czy minimalistyczną. Stoły z technorattanu budowane są na trwałych materiałach i tworzywach: stelaże tworzy się z lekkich, aluminiowych elementów malowanych proszkowo – są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci, odkształcaniem czy korozją. Wierzch mebla pokrywa plecionka syntetyczna, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. Plecionka nie jest podatna na wnikanie brudu czy na promieniowanie UV, nawet po wielu latach zachowuje ona swój oryginalny kolor. Gdzie szukać stołów z technorattanu? Świetnym rozwiązaniem są meble ogrodowe outlet – dzięki sklepom outletowym kupimy wymarzone meble ogrodowe w znacznie niższych cenach.

Jak chronić stoły z technorattanu?

W okresie jesieni i zimy warto pamiętać o tym, aby nasze stoły z technorattanu były odpowiednio chronione przed osiadaniem kurzu czy wilgoci. Producenci rekomendują stosowanie trwałych pokrowców ogrodowych tworzonych z tkanin poliestrowych. Pokrowce posiadają niewielkie ściągacze, dzięki którym możliwe jest lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. Pokrowce pozwalają na zminimalizowanie kondensacji wilgoci – jest to możliwe dzięki strukturze, która przepuszcza powietrze.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Sklep z kaflami – wybieraj płytki dla siebie

Published

on

Sklep z kaflami - wybieraj płytki dla siebie

Odwiedzając obecnie sklep z kaflami będzie można liczyć na bardzo szeroki wybór produktów jakie będą tam sprzedawane. Producenci płytek prześcigają się pomysłach na nowe, ciekawe wzornictwo, do tego dochodzi rozwijający się rynek, na którym pojawia się także coraz więcej firm z innych krajów, które również decydują się na to, by wprowadzać na rynek swoje propozycje jeśli chodzi o płytki. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Rola zdrowego żywienia w codziennym życiu

Published

on

Prawidłowa dieta oraz nawadnianie organizmu jest kluczowe dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia – przekonują lekarze i dietetycy. Niestety, brak czasu oraz niechęć do codziennego gotowania znacząco wpływa na nasze wybory żywieniowe. Jakie kwestie żywieniowe powinny być dla nas priorytetem, aby zachować doskonałą formę? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Published

on

Z jakimi kosztami się liczyć budując studnię głebinową?

Jednym z częściej pojawiających się pytań odnoszących się do studni głębinowej jest pytanie o to, jaki jest koszt tego przedsięwzięcia. Odpowiedź na nie należy do tych, które potrafią zmrozić krew w żyłach. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Sitemap

Trending