Connect with us

Dom i Wnętrze

Znajdź idealną tarasolę na własny taras

Published

on

Jak zmienić charakter tarasu, aby z miejsca bez wyrazu stał się przestrzenią chętnie odwiedzaną przez wszystkich domowników? Projektanci mebli i dodatków outdoorowych przekonują, że wystarczy kilka elementów, aby stworzyć fajną i ciekawą przestrzeń, która z pewnością pozwoli nam na relaks blisko natury. Od czego zacząć zmiany?

Wybieramy wygodne meble ogrodowe

Wybór mebli na taras jest olbrzymi: komplety technorattanowe, rotangowe, aluminiowe, modułowe. Szukając kompletu dla siebie miejmy przede wszystkim na uwadze to, aby meble były dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Na dużych tarasach sprawdzą się najlepiej komplety meblowe, sofy narożne, meble modułowe. Te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem głównie z powodu możliwości zmian aranżacyjnych w przestrzeni wypoczynkowej.

Na niewielkich tarasach sprawdzą się małe zestawy dla dwojga: może to być stolik kawowy z fotelami – taki komplet pozwoli na delektowanie się popołudniową kawą w promieniach słońca. Szukając mebli pamiętajmy o tym, że przede wszystkim muszą być one wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, odkształcenia, działanie wody.

Ochrona przed słońcem – wykorzystaj tarasolę!

Skuteczna ochrona przed słońcem podczas długich godzin spędzanych na tarasie jest niezwykle ważne. Nadmierne promieniowanie UV może prowadzić do poparzeń słonecznych, jak również do udarów. Szukając metod na osłonę tarasów warto wybrać zadaszenia tarasów w formie tarasoli. Nowoczesne tarasole to interesujący produkt, szczególnie kiedy chcemy spędzać czas na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę.

Tarasola to innowacyjna konstrukcja, na której szczycie znajduje się ruchomy dach. W zależności od modelu dach może być wykonany z aluminiowych lameli lub też z materiału technicznego. Oba tworzywa nie nagrzewają się, przez co w ich cieniu panuje chłód.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Rolety i żaluzje z Krakowa

Published

on

Żaluzje i rolety to w dalszym ciągu najchętniej wybierane elementy dekoracyjne okna. Świetnie się prezentują w duecie z firanką lub zasłoną, ale równie dobrze będą wyglądać jako samodzielna ozdoba. Wszystko zależy po prostu od potrzeb i efektu, jaki się chce uzyskać. Poza tym producenci oferują szereg bardzo różnorodnych propozycji, więc nawet w danej kategorii mamy do wyboru szereg różnych rozwiązań. To designerskie propozycje i klasyka, która oczywiście nie wychodzi z mody. Niezmiennie chętnie sięgamy więc po doskonałej jakości żaluzje. Kraków ma na swoim terenie firmę, która jest jednym z liderów w branży nie tylko w woj. małopolskim, ale i całej Polsce. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Okna plastikowe – produkty, które są warte swojej uwagi

Published

on

Długa lista zalet świadczy o tym, że okna plastikowe są dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o nową stolarkę dla domu, czy też dla mieszkania. Chociaż, należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie są to produkty kryształowe – mają one także swoje wady, przez co niektórzy mają wątpliwości odnośnie ich zakupu. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble na ogród

Published

on

Trzeba przyznać, że meble ogrodowe, które oferowane są przez różnorodnych producentów, dopasowane są do potrzeb współczesnych konsumentów. Stawiają oni bowiem wysokie wymagania wobec produktów, które mają na stałe gościć w ich przestrzeni wypoczynkowej na ogrodzie. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending

pimpmipad.pl audyt pozycjonowania ecceo13-iof.org