Connect with us

Dom i Wnętrze

Znajdź idealną tarasolę na własny taras

Published

on

Jak zmienić charakter tarasu, aby z miejsca bez wyrazu stał się przestrzenią chętnie odwiedzaną przez wszystkich domowników? Projektanci mebli i dodatków outdoorowych przekonują, że wystarczy kilka elementów, aby stworzyć fajną i ciekawą przestrzeń, która z pewnością pozwoli nam na relaks blisko natury. Od czego zacząć zmiany?

Wybieramy wygodne meble ogrodowe

Wybór mebli na taras jest olbrzymi: komplety technorattanowe, rotangowe, aluminiowe, modułowe. Szukając kompletu dla siebie miejmy przede wszystkim na uwadze to, aby meble były dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Na dużych tarasach sprawdzą się najlepiej komplety meblowe, sofy narożne, meble modułowe. Te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem głównie z powodu możliwości zmian aranżacyjnych w przestrzeni wypoczynkowej.

Na niewielkich tarasach sprawdzą się małe zestawy dla dwojga: może to być stolik kawowy z fotelami – taki komplet pozwoli na delektowanie się popołudniową kawą w promieniach słońca. Szukając mebli pamiętajmy o tym, że przede wszystkim muszą być one wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, odkształcenia, działanie wody.

Ochrona przed słońcem – wykorzystaj tarasolę!

Skuteczna ochrona przed słońcem podczas długich godzin spędzanych na tarasie jest niezwykle ważne. Nadmierne promieniowanie UV może prowadzić do poparzeń słonecznych, jak również do udarów. Szukając metod na osłonę tarasów warto wybrać zadaszenia tarasów w formie tarasoli. Nowoczesne tarasole to interesujący produkt, szczególnie kiedy chcemy spędzać czas na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę.

Tarasola to innowacyjna konstrukcja, na której szczycie znajduje się ruchomy dach. W zależności od modelu dach może być wykonany z aluminiowych lameli lub też z materiału technicznego. Oba tworzywa nie nagrzewają się, przez co w ich cieniu panuje chłód.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Biała łazienka może być interesująca

Published

on

Biała łazienka może być interesująca

Płytki ceramiczne to bardzo popularny sposób dekorowania ścian i podłóg w łazienkach. Dobrze wybrane płytki powinny był łatwe do utrzymania w czystości, trwałe i ładne. Obecnie w sklepach do wyboru są płytki w różnych rozmiarach, kolorach i o różnych fakturach. Znalezienie idealnie odpowiadających naszym możliwościom finansowym i gustom nie jest trudne. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Imponujące łóżka nie muszą być drogie

Published

on

Imponujące łóżka nie muszą być drogie

Chociaż nowoczesne meble to często niestety meble stosunkowo drogie, zazwyczaj bez większych problemów można znaleźć także rozwiązania o wręcz imponującej jakości, które zaskoczą nas bardzo pozytywnie swoją ceną. W tej kategorii pojawiają się przede wszystkim łóżka. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dobre i niskie komody do salonu

Published

on

Niskie komody do salonu są bardzo ciekawym i funkcjonalnym meblem, który spodobać może się wielu osobom. Jeżeli jednak chcemy mieć przy tym dobrze zaaranżowany salon, to musimy pamiętać o kilku zasadach.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending