Connect with us

Dom i Wnętrze

Znajdź garnki dopasowane do swoich potrzeb

Published

on

Gotowanie i przygotowywanie potraw może stać się naszą pasją – istotne jest jednak odpowiednie wyposażenie naszej kuchni w nowoczesne garnki, patelnie, noże. Gdzie znajdziemy produkty najwyższej klasy? Na jakie elementy zwracać szczególną uwagę? Oto kilka podpowiedzi.

Gotuj z przyjemnością!

Podstawą w codziennym gotowaniu jest oczywiście garnek kuchenny. Szukając idealnych rozwiązań do pracy w kuchni warto wybrać komplet składający się z kilku lub kilkunastu elementów. Nowoczesne garnki takich marek jak Gerlach tworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na działanie wilgoci, odkształcenia czy wysokie temperatury. W dnach garnków umieszczane są specjalne dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Taka technologia pozwala też na użytkowanie garnków na wszystkich rodzajach kuchenek. Wygodne i profilowane uchwyty i rączki pozwolą na bezpieczne i wygodne podnoszenie czy przenoszenie garnków. Garnki wyposażane są również cedzaki, wewnętrzne miarki oraz lejki.

Szukając idealnych garnków zwracajmy uwagę na ilość elementów w kolekcjach – pamiętajmy również, że pokrywki traktowane są jako osobny element! Mniejsze zestawy sprawdzą się w niewielkich kuchniach i domach, gdzie gotujemy dla dwóch lub trzeb osób. Większe zestawy dedykowane są do dużych kuchni oraz restauracji.

Patelnia do wygodnego smażenia

Smażone potrawy posiadają wyjątkowy smak i aromat – nie ma co do tego wątpliwości. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych patelni z powłokami ceramicznymi możemy nie tylko smażyć ulubione potrawy, ale i zmniejszać ich wartość kaloryczną. Powłoki ceramiczne pozwalają na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu! Dodatkowo dzięki zastosowaniu powłok ceramicznych znacząco zmniejsza się ryzyko przypalania potraw.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Okna plastikowe – produkty, które są warte swojej uwagi

Published

on

Długa lista zalet świadczy o tym, że okna plastikowe są dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o nową stolarkę dla domu, czy też dla mieszkania. Chociaż, należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie są to produkty kryształowe – mają one także swoje wady, przez co niektórzy mają wątpliwości odnośnie ich zakupu. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble na ogród

Published

on

Trzeba przyznać, że meble ogrodowe, które oferowane są przez różnorodnych producentów, dopasowane są do potrzeb współczesnych konsumentów. Stawiają oni bowiem wysokie wymagania wobec produktów, które mają na stałe gościć w ich przestrzeni wypoczynkowej na ogrodzie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe – z marketu czy ze sklepu? Na co się zdecydować?

Published

on

Meble ogrodowe kupowane są najczęściej na wiele lat, dlatego zwrócić szczególna uwagę na ich trwałość i jakość wykonania. Przed zakupem warto także zdecydować w jakim sklepie zostaną kupione? Czy meble ogrodowe dostępne w marketach są tak samo trwałe jak te, które kupione zostaną w specjalistycznych sklepach? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending