Connect with us

Dom i Wnętrze

Wykorzystaj doniczki zewnętrzne do dekoracji ogrodu!

Published

on

Zieleń na tarasie czy balkonie to najprostszy sposób na to, aby nasze miejsce wypoczynkowe nabrało wyjątkowego charakteru i wyglądu. Szukając sposobów na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni przydomowej warto wybrać doniczki zewnętrzne – dzisiaj są one tworzone z różnorodnych materiałów, w tym z cementu oraz z technorattanu. Jakie modele warto wykorzystać na własnym balkonie?

Doniczki zewnętrzne – wykorzystaj zieleń na balkonie!

Nie ma wątpliwości, że otaczanie się zielenią i kwiatami wpływa na nas bardzo pozytywnie. Warto zadbać o sadzonki ulubionych roślin późną wiosną i ozdobić miejsce wypoczynkowe zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pomogą nam w tym doniczki zewnętrzne – doniczki takie nie tylko będą wspaniałą ozdobą, ale też pozwolą na bezpieczne przechowywanie kwiatów.

Jednymi z najchętniej kupowanych są doniczki technorattanowe – są to doniczki wykonane z materiałów syntetycznych, które doskonale prezentują się na naszych tarasach czy w ogrodach, są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Materiał ten nie chłonie brudu, utrzymanie doniczek w czystości nie sprawia problemów. Doniczki z technorattanu dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, przez co bez trudu dopasujemy je do istniejącej już aranżacji. Doniczki często dostępne są jako meble ogrodowe powystawowe – możemy je kupić w znacznie niższej cenie!

Doniczki zewnętrzne z cementu

Szukając nowoczesnych donic idealnie wpisujących się w klimat minimalistyczny warto wybrać doniczki zewnętrzne z cementu. Są one masywne, przez co możemy nasadzić w nich nawet niewielkie krzaczki czy karłowate choinki – doniczki takie doskonale utrzymają takie rośliny. Doniczki cementowe są odporne na zmienne temperatury: nie musimy obawiać się, że wilgoć czy przymrozki wpłyną na ich strukturę.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Okna plastikowe – produkty, które są warte swojej uwagi

Published

on

Długa lista zalet świadczy o tym, że okna plastikowe są dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o nową stolarkę dla domu, czy też dla mieszkania. Chociaż, należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie są to produkty kryształowe – mają one także swoje wady, przez co niektórzy mają wątpliwości odnośnie ich zakupu. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble na ogród

Published

on

Trzeba przyznać, że meble ogrodowe, które oferowane są przez różnorodnych producentów, dopasowane są do potrzeb współczesnych konsumentów. Stawiają oni bowiem wysokie wymagania wobec produktów, które mają na stałe gościć w ich przestrzeni wypoczynkowej na ogrodzie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe – z marketu czy ze sklepu? Na co się zdecydować?

Published

on

Meble ogrodowe kupowane są najczęściej na wiele lat, dlatego zwrócić szczególna uwagę na ich trwałość i jakość wykonania. Przed zakupem warto także zdecydować w jakim sklepie zostaną kupione? Czy meble ogrodowe dostępne w marketach są tak samo trwałe jak te, które kupione zostaną w specjalistycznych sklepach? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending