Connect with us

Motoryzacja

Skup samochodów powypadkowych Wrocław

Published

on

Kiedy odłożymy już odpowiednią sumę pieniędzy na zakup pierwszego lub kolejnego auta, troszczymy się o nie jak o małe dziecko. Kupujemy do niego coraz to nowe gadżety, specjalne środki do pielęgnacji oraz dbamy o regularne naprawy. Oczywiście, zazwyczaj zapał do dbania o auto powoli mija nam z czasem, a nikomu nie przychodzi do głowy ewentualna stłuczka. Jak w takim przypadku należy postąpić i co zrobić ze zniszczonym samochodem, aby straty były jak najmniejsze?

Stłuczka samochodowa – co wtedy?

Nikt nie niszczy swojego mienia specjalnie, ale nieszczęścia zdarzają się regularnie. Chwila nieuwagi, a inny samochód lub zwierze, może stanąć nam na przeszkodzie. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Ważne by wykazać się spokojem. Nie możemy pozwolić, by poniosły nas emocje, ponieważ nic nam to nie pomoże, a może nawet zaszkodzić. Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego warto mieć ze sobą ukryte np. schowku, oświadczenie o sprawcy kolizji. Będziemy mogli spisać je na miejscu, a wszelkich napraw dokonać, po porozumieniu z drugim uczestnikiem. Jeśli mamy wątpliwości, kto jest sprawcą i nie możemy dojść do porozumienia, z pomocą przyjdzie nam policja i oceni sytuację.

Co zrobić ze zniszczonym samochodem?

Jeśli nasz samochód po stłuczce, nie nadaje się już do jazdy, należy wezwać lawetę. Lecz kiedy naprawy, przewyższają koszty zakupu auta, powstaje kolejny kłopot, co z nim zrobić. Samochód to nie mały wydatek i szkoda zostawić go w garażu, aby się kurzył i zabierał niepotrzebne miejsce. Nawet samochód, nie nadający się już do jazdy, jest wartościowy, warto więc zainteresować się firmami skupującymi powypadkowe auta. We Wrocławiu uszkodzony samochód sprzedamy np. tu skup samochodów powypadkowych Wrocław Gotówkę otrzymamy bez względu na to jakiej marki jest nasze auto, w jakim jest stanie lub czy jest to samochód ciężarowy, czy osobowy. Skupy aut powypadkowych to genialne rozwiązanie. Samochód, który dla nas nie jest już nic wart, będzie mógł przydać się komuś innemu, a nam pozwoli zminimalizować straty finansowe.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Czemu warto zwracać uwagę na polskie serwisy mobilne TIR w Niemczech?

Published

on

 

Branża motoryzacyjna jest bardzo rozległa i obejmuje wiele firm specjalizujących się w świadczeniu różnych usług. Niezwykle istotną rolę odgrywają serwisy trudniące się szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Są to nie tylko warsztaty stacjonarne, ale również mobilne serwisy radzące sobie skutecznie z naprawą aut ciężarowych w terenie. Zapewniają one fachową pomoc klientom na terenie całej Polski oraz w wielu innych krajach. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Ubezpieczenie komunikacyjne – jak zaoszczędzić?

Published

on

Każda osoba wchodząca w posiadanie własnego pojazdu mechanicznego musi najpóźniej w dniu rejestracji ubezpieczyć swój nabytek. Czy kupno polisy musi być dużym obciążeniem dla budżetu? Jak zaoszczędzić podczas ubezpieczania samochodu? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Published

on

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Organizowanie transportu dla większych grup to duże wyzwanie. Przynajmniej raz na jakiś czas stają przed nim przy tym zarówno przedstawiciele firm, jak i klienci indywidualni. Jak mu sprostać? Jedną z ciekawszych propozycji wydaje się być wynajem aut 9 osobowych. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending