Connect with us

Ciekawe

Promocje w sklepie spożywczym Spar

Published

on

Promocje w sklepie spożywczym Spar

Centrum handlowe Lubostroń oferuje różnego rodzaju usługi oraz sklepy. Skorzystamy tu między innymi z kosmetyczki, fryzjera jak również ze sklepu spożywczego Spar. Znajdują się tu świeże i dobrej jakości produkty sprzedawane w niskich cenach.

Jako że miejsce to cieszy się dużą popularnością, często można skorzystać tu z różnego rodzaju promocji. Promocje w sklepie spożywczym Spar obejmują artykuły spożywcze, alkohole, napoje czy chemię gospodarczą. Najnowsze obniżki cen możemy na bieżąco obserwować korzystając z gazetek promocyjnych Spara. Wydawane są one mniej więcej co tydzień i znajdują się tam wszystkie produkty objęte promocją. Zdarza się, że okazje są tak duże, że produkty wyprzedają się w mgnieniu oka. Warto więc przyglądać się temu i samemu korzystać z promocji oferowanych nam przez sklep spożywczy Spar. Oprócz tego sklep organizuje również świąteczną loterię, w której do wygrania są bardzo ciekawe nagrody. Ze wszystkimi promocjami możemy z łatwością zapoznać się poprzez bezpośrednią stronę sklepu.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Responsywne strony internetowe

Published

on

Upowszechnienie się rozmaitych urządzeń mobilnych, dzięki którym można przeglądać zasoby Internetu, zrodziło konieczność wprowadzenia automatycznej skalowalności treści serwisów. Wszytko po to, aby strona była czytelna zarówno na tablecie, jak i dużo mniejszym smartfonie.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Na czym polega konserwacja dzieł sztuki ?

Published

on

Konserwacja dzieł sztuki polega na dbaniu o zabytki, zapobieganiu ich niszczenia, ale także usuwanie przyczyn i skutków powstałych już wad. Bardzo często trzeba zmierzyć się ze zniszczeniami sprzed kilkuset lat. Takie czynności może wykonać tylko wykwalifikowany, czuły i wrażliwy na piękno i sztukę- konserwator zabytków. To swego rodzaju lekarz dzieł sztuki. Tylko jego wyjątkowa wiedza i dbałość pozwoli na przedłużenie życia niezwykle ważnych dla historii kraju przedmiotów.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Napoje bezalkoholowe – nowoczesna propozycja dla kierowców

Published

on

Polska tradycja świętowania ma liczne zalety, niepozbawiona jest jednak także potężnej wady. Zwyczaje, nakazujące organizację różnego rodzaju uroczystości, podczas których strumieniami leje się alkohol, ciągle trzymają się dobrze – zarówno w społecznościach wiejskich, jak i w realiach dużych miast. Potem pada na ogół pytanie: „Kto może prowadzić?”
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending