Connect with us

Ciekawe

Jak wybrać naklejki ścienne do pokoju dziecka?

Published

on

 

Pokój dziecka to jego królestwo. Rodzice muszą zadbać, by było nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale również kolorowe i radosne. Naklejki ścienne to łatwy i szybki sposób na metamorfozę pokoju malucha. Jak wybrać idealne naklejki?

W pokoju niemowlaka

Wybierając meble do pokoju dziecka często rodzice koncentrują się na meblach, które mają ponadczasowy design. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ale powoduje, że pokój dziecka nie jest osobisty. Jest elegancki, ale surowy. Nie tak powinno wyglądać królestwo małego człowieka!

Naklejki ścienne to świetny pomysł, by do pokoju naszej pociechy wprowadzić radosne, kolorowe elementy dekoracyjne. Naklejki ciekawie będą wyglądały nad łóżeczkiem dziecka, obok komody czy na drzwiach wejściowych. Nie może również zabraknąć ich w kąciku zabaw, gdzie dziecko spędza dużo czasu.

Warto wykorzystać postaci bajkowe, których jest bardzo wiele. Puchaty miś może leżeć nad łóżeczkiem, sowa w wielkich okularach może przysiąść nad drzwiami, a czarny kot ukryć się za szafą.

Dla chłopca i dla dziewczynki

Dzieci w starszym wieku również lubią naklejki ścienne. Trzeba jednak pamiętać, że aranżacja pokoju powinna być dopasowana do zainteresowań dziecka. Warto, by dziecko wraz z rodzicami wybierało naklejki ścienne, które mu się najbardziej spodobają.

Chłopcy uwielbiają samochody, rakiety czy piłkarzy. W pokoju dziewczynki sprawdzą się zwierzątka czy jednorożce. Jest to jednak dosyć standardowe myślenie. Warto skusić się na niecodzienne rozwiązania.

W pokoju małego astronauty naklejki ścienne gwiazd i planet mogą znajdować się na suficie, a rakieta może startować z dużej szafy. W pokoju dziewczynki baletnice mogą tańczyć na ścianach oraz drzwiach wejściowych, a wróżka może siedzieć na ścianie nad poręczą łóżka.

Do pokoju starszych dzieci świetnie sprawdzą się naklejki ścienne w postaci mapy świata. Można na niej zaznaczać miejsca, które dziecko chce odwiedzić, czy miejsca, w których żyją egzotyczne zwierzęta. Jest to nie tylko gustowna dekoracja, ale również idealne miejsce do nauki.

Jak wybrać odpowiednie naklejki?

Naklejki ścienne wykonane są z folii welurowej lub folii winylowej.

Naklejki winylowe są niezwykle cienkie i gładkie. Prawidłowo umieszczone na ścianie sprawiają wrażenie narysowanych. Ich zaletą jest również niska cena. Naklejki welurowe są przyjemniejsze w dotyku i grubsze. Są również droższe.

Naklejki ścienne to świetny pomysł na rozweselenie dziecięcego pokoju. Ich zaletą jest łatwy montaż, ale również demontaż. Dzięki temu pokój dziecka może ulegać częstym zmianom, co nie będzie mocno obciążało domowego budżetu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.szabloneria.pl/k134,pluszowe-naklejki-scienne.html.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Możliwości zastosowania i zalety podkładek na zamówienie

Published

on

 

Podkładki na zamówienie w obecnych czasach są doskonałym wyborem dla wielu osób, które pragną chronić swoje powierzchnie. Warto zapoznać się z możliwościami zastosowania, a także głównymi zaletami stosowania podkładek na zamówienie.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Sekret wspaniałej opalenizny – Hammam

Published

on

 

Najczęściej jadąc na wakacje mamy zamiar wrócić ze wspaniałą opalenizną. Z taką opalenizną, której każdy będzie nam zazdrościł. Oczywiście nie wszyscy wyjeżdżający na wakacje chcą się opalać. Ale osób, które myślą o wspaniałej opaleniźnie jest zdecydowanie najwięcej. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Kozaki przed kolano – mała czarna wśród obuwia damskiego

Published

on

Kozaki przed kolano

Kozaki przed kolano to ten typ obuwia, który jest najczęściej wybierany przez kobiety na całym świecie obuwiem zimowym. Nic dziwnego kozaki przed kolana są bardzo ciepłe a do tego stylowe. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z każdą stylizacją – dopełniając ją lub nadając jej niepowtarzalnego charakteru (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending