Connect with us

Dom i Wnętrze

Funkcjonalny przedpokój

Published

on

Przedpokój musi być miejscem nie tylko eleganckim, ale przede wszystkim funkcjonalnym. Jest to pomieszczenie, w którym przechowujemy wierzchnie okrycia, buty, czy torebki. Pozostawienie wszystkiego na wieszaku sprawi, że w przedpokoju zagości chaos. Sytuację może uratować szafa wnękowa. Na co zwrócić uwagę, wybierając szafę?

Jak wybrać drzwi?

Przedpokoje zazwyczaj są niewielkie, więc wybór odpowiednich drzwi ma ogromne znaczenie. Warto pamiętać, że wygodna szafa wnękowa Warszawa musi mieć nie mniej niż 60 cm głębokości. Chcąc przechowywać grubsze ubrania, takie jak kurtki czy płaszcze, warto dodać kilka centymetrów. Jest to najmniejszy rozmiar szafy, w której będziemy bez problemu mogli powiesić wieszaki z ubraniami.

Należy pamiętać, że dodatkowe 8 – 10 cm jest niezbędnych, by zamontować drzwi. Drzwi suwane pozwolą zaoszczędzić dużo miejsca. Wybierając drzwi otwierane musimy mieć świadomość, że otwarte skrzydło często uniemożliwia przejście.

Front, który zdobi

Kolejnym elementem, nad którym należy się zastanowić jest front drzwi. Szafy wnękowe Warszawa bardzo elegancko wyglądają, gdy jednym z elementów jest lustro. Warto o tym pamiętać, gdyż takie rozwiązanie dodatkowo pomoże zaoszczędzić miejsce w przedpokoju.

Lustro w przedpokoju jest niezbędne. Nie zawsze jest miejsce, by zamontować je na ścianie. W takiej sytuacji drzwi szafy są idealne. Dodatkowo warto pamiętać, że lustro optycznie powiększy przestrzeń należy trzymać się tylko zasady, by nie umieszczać luster naprzeciwko siebie, gdyż wtedy osiągniemy odwrotny efekt.

Wybierając kolor szafy wnękowej Warszawa warto trzymać się jasnych kolorów. Małe przestrzenie w ciemnych barwach wydają się przytłaczające i smutne. Jasne kolory rozświetlają wnętrze i sprawiają, że wydaje się ono większe i przestronniejsze. Kolejnym sposobem na powiększenie przedpokoju są drzwi, na których będą widniały poziome pasy. Tak zaaranżowany przedpokój wyda się szeroki i rozległy.

Fototapeta 3D również jest ciekawym elementem dekoracyjnym. Obraz, który ma perspektywę powiększa przestrzeń. Dodatkowo sprawia, że przedpokój jest ciekawy i niebanalny. Tak ukryte szafy wnękowe Warszawa będą wyglądały intrygująco.

Odpowiedni wybór szafy to szansa na eleganckie wykończenie przedpokoju, ale przede wszystkim jest to możliwość uzyskania przestrzeni, w której będziemy mogli schować wszystkie elementy odzieży, które pojawiają się w przedpokoju. Wieszak na ciuchy jest niezbędny, ale trzymanie na nim dużej ilości kurtek, płaszczy i torebek jest nie tylko niewygodne, ale wprowadza chaos.

Więcej informacji znajdziesz na stronie szafy wnękowe warszawa http://bbmeble.pl.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Okna plastikowe – produkty, które są warte swojej uwagi

Published

on

Długa lista zalet świadczy o tym, że okna plastikowe są dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o nową stolarkę dla domu, czy też dla mieszkania. Chociaż, należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie są to produkty kryształowe – mają one także swoje wady, przez co niektórzy mają wątpliwości odnośnie ich zakupu. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble na ogród

Published

on

Trzeba przyznać, że meble ogrodowe, które oferowane są przez różnorodnych producentów, dopasowane są do potrzeb współczesnych konsumentów. Stawiają oni bowiem wysokie wymagania wobec produktów, które mają na stałe gościć w ich przestrzeni wypoczynkowej na ogrodzie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe – z marketu czy ze sklepu? Na co się zdecydować?

Published

on

Meble ogrodowe kupowane są najczęściej na wiele lat, dlatego zwrócić szczególna uwagę na ich trwałość i jakość wykonania. Przed zakupem warto także zdecydować w jakim sklepie zostaną kupione? Czy meble ogrodowe dostępne w marketach są tak samo trwałe jak te, które kupione zostaną w specjalistycznych sklepach? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending