Connect with us

Dom i Wnętrze

Dobre i niskie komody do salonu

Published

on

Niskie komody do salonu są bardzo ciekawym i funkcjonalnym meblem, który spodobać może się wielu osobom. Jeżeli jednak chcemy mieć przy tym dobrze zaaranżowany salon, to musimy pamiętać o kilku zasadach.

Nie tylko niskie komody do salonu

Stawiając na niskie komody do salonu nie zapominajmy, że inna część mebli również musi być niska. Nie można zrobić czegoś takiego, że tylko jeden mebel będzie niski, a reszta będzie sięgała samego sufitu lub przynajmniej połowy ściany. W takim przypadku spójność i harmonia zostanie zakłócona, co będzie nawet odczuwalne przez wszystkich domowników. Niskie komody i inne meble mają wiele zalet, ale trzeba je umiejętnie dobrać, dzięki czemu nasz pokój dzienny będzie naprawdę wspaniale urządzonym miejscem. 

Dobrze prezentujące się ściany

Niskie komody do salonu umożliwiają nam uzyskanie większej ilości przestrzeni. Dzięki temu, że ściany nie są zajęte meblami po sam sufit nadajemy im pewnej lekkości,. Przy tej okazji mamy również możliwość zaprezentowanie ciekawych faktur na ścianach, jak chociażby płyty fornirowane inspirowane latami 60 tymi. Możemy postawić również na różnorakie obrazy, które w takim przypadku również będą ciekawie prezentowały się na naszych ścianach. Zamiast obrazu możemy także postawić na jedna dużą fotografię lub kilka mniejszych zdjęć w ciekawych ramkach, które można ułożyć w jakąś genialną kompozycję. Zakup niskiej komody otwiera przed nami nowe możliwości i daje jeszcze większe możliwości aranżacyjne w naszych salonach. 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Biała łazienka może być interesująca

Published

on

Biała łazienka może być interesująca

Płytki ceramiczne to bardzo popularny sposób dekorowania ścian i podłóg w łazienkach. Dobrze wybrane płytki powinny był łatwe do utrzymania w czystości, trwałe i ładne. Obecnie w sklepach do wyboru są płytki w różnych rozmiarach, kolorach i o różnych fakturach. Znalezienie idealnie odpowiadających naszym możliwościom finansowym i gustom nie jest trudne. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Imponujące łóżka nie muszą być drogie

Published

on

Imponujące łóżka nie muszą być drogie

Chociaż nowoczesne meble to często niestety meble stosunkowo drogie, zazwyczaj bez większych problemów można znaleźć także rozwiązania o wręcz imponującej jakości, które zaskoczą nas bardzo pozytywnie swoją ceną. W tej kategorii pojawiają się przede wszystkim łóżka. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź idealną tarasolę na własny taras

Published

on

Jak zmienić charakter tarasu, aby z miejsca bez wyrazu stał się przestrzenią chętnie odwiedzaną przez wszystkich domowników? Projektanci mebli i dodatków outdoorowych przekonują, że wystarczy kilka elementów, aby stworzyć fajną i ciekawą przestrzeń, która z pewnością pozwoli nam na relaks blisko natury. Od czego zacząć zmiany?

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending