Connect with us

Zdrowie i Uroda

Dlaczego warto wykonywać USG piersi?

Published

on

Dlaczego warto wykonywać USG piersi?

Odpowiedź na tak postawione pytanie wydaje się być prosta, mimo to wiele kobiet nie wykonuje badań kontrolnych, sądząc że są one zbędne skoro dobrze się czują i nic im nie dolega. Badanie USG piersi to kontrolne badanie, dzięki któremu dowiadujemy się czy w piersiach nie ma żadnych niepokojących zmian. Chodzi tutaj o profilaktykę w kierunku raka piersi.

Każda kobieta powinna przynajmniej raz roku wykonywać kontrolne badanie USG piersi, aby wiedzieć że jest naprawdę zdrowa. Czy istnieje jakaś granica wiekowa, kiedy to badanie staje się obowiązkowe? Każda kobieta po ukończeniu 30 roku życia, powinna wykonywać badanie piersi raz w roku, ale jeżeli zachodzą jakiekolwiek niepokojące objawy i zmiany w piersiach, powinna natychmiast udać się do lekarza ginekologa. Dodatkowo zanim zapiszemy się na kontrolne USG piersi, samodzielnie dokonajmy badania piersi, aby regularnie sprawdzać czy nie zachodzą w naszym ciele niepokojące zmiany. To ważne, aby regularnie się badać i wszystkie niepokojące symptomy chorobowe wykryć we wczesnym stadium.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Jakie perfumy będą dla nas najlepsze?

Published

on

Każda pewna siebie kobieta, powinna zakupić dla siebie perfumy katy perry.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak ubrać się ciepło i jednocześnie elegancko

Published

on

Wybrać elegancką i nietuzinkową stylizację latem – żaden problem. Piękne letnie sukienki, szpilki i cudowne kapelusze stanowią niemalże nieskończone pole do popisu. Problem czasami pojawia się ze skompletowaniem szykownej stylizacji w chłodniejsze dni, jesienią czy zimą.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Sklep ze zdrową żywnością

Published

on

Coraz więcej osób zaczyna dbać o swoją dietę. Dlatego szukają miejsca, w którym można będzie zaopatrzyć się w zdrową żywność, a jednocześnie mieć pewność, że wszystko będzie świeże. Oczywiście takich miejsc w ostatnim czasie przybywa, jednak nie wszystkie będą mogły okazać się godne polecenia. Dlatego warto zapoznać się z ofertą, zanim złoży się zamówienie, a dla naprawdę wielu osób będzie to mogło wiele znaczyć. 

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending