Connect with us

Motoryzacja

Czemu warto zwracać uwagę na polskie serwisy mobilne TIR w Niemczech?

Published

on

 

Branża motoryzacyjna jest bardzo rozległa i obejmuje wiele firm specjalizujących się w świadczeniu różnych usług. Niezwykle istotną rolę odgrywają serwisy trudniące się szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Są to nie tylko warsztaty stacjonarne, ale również mobilne serwisy radzące sobie skutecznie z naprawą aut ciężarowych w terenie. Zapewniają one fachową pomoc klientom na terenie całej Polski oraz w wielu innych krajach.

 

Wiele polskich firm zajmujących się transportem ciężarowym, kieruje swoje pojazdy do Niemiec lub przez Niemcy. Oznacza to, że każdego dnia na drogach naszych zachodnich sąsiadów można odnotować duży ruch samochodów ciężarowych, wśród których spore grono stanowią samochody oraz zestawy TIR należące do firm z Polski. Jeśli dojdzie do nagłej awarii na trasie, kierowcy takich pojazdów lub zestawów mają do wyboru kilka opcji, a jedną z nich jest skorzystanie z usług polskiego serwisu mobilnego TIR w Niemczech. Usługodawcy tacy mogą się pochwalić wieloma istotnymi atutami.

 

Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na trasie

Jednym z podstawowych atutów polskich serwisów mobilnych TIR działających na terenie Niemiec jest fachowa i skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na trasie, bez konieczności ich transportu do warsztatów stacjonarnych lub klienta. W firmach takich pracują bowiem specjaliści, którzy posiadają dużą wiedzę, wykształcenie oraz doświadczenie w zakresie mechaniki samochodowej. Nic więc dziwnego, że radzą sobie skutecznie ze standardowymi oraz poważniejszymi awariami prowadzącymi do unieruchomienia pojazdu. Standardowa pomoc takiej firmy obejmuje ustalenie lokalizacji samochodu, określenie rodzaju awarii, zorganizowanie części zamiennych i przyjazd z nimi oraz ze sprzętem w celu przeprowadzenia naprawy bezpośrednio na trasie. Naprawa dotyczy zarówno pojazdów ciężarowych, jak i ciągników siodłowych oraz naczep. Po zakończeniu usługi pojazd jest gotowy do dalszej jazdy i nie trzeba go nigdzie holować.

 

Atrakcyjne ceny oferowanych usług i części do pojazdów ciężarowych

Porządne polskie firmy, takie jak między innymi https://serwis-tir-niemcy.pl są warte uwagi, ponieważ proponują przystępne ceny, które są konkurencyjne w stosunku do cen oferowanych przez serwisy niemieckie. Dodatkowo polskie firmy mają dostęp do różnorodnych części zamiennych w wersji oryginalnej oraz tańszej, alternatywnej, które pomimo niskiej ceny, umożliwiają przeprowadzenie wysokiej jakości napraw.

 

Profesjonalna obsługa klientów w języku polskim

Jeśli mówimy o ważnych atutach polskich mobilnych serwisów TIR na terenie Niemiec to istotną sprawą jest również fachowa obsługa klientów po polsku. Nie ma więc problemu bariery językowej, która utrudniałaby porozumienie się na etapie zgłaszania problemu albo przy rozliczaniu. Pojazdy serwisowe polskich firm są rozmieszczone w różnych kluczowych rejonach Niemiec, więc zawsze można liczyć na szybki przyjazd fachowców i skuteczną pomoc.

 

Partner: https://mobilna-wulkanizacja-poznan.pl

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Ubezpieczenie komunikacyjne – jak zaoszczędzić?

Published

on

Każda osoba wchodząca w posiadanie własnego pojazdu mechanicznego musi najpóźniej w dniu rejestracji ubezpieczyć swój nabytek. Czy kupno polisy musi być dużym obciążeniem dla budżetu? Jak zaoszczędzić podczas ubezpieczania samochodu? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Published

on

Dłuższy wyjazd w komfortowych warunkach

Organizowanie transportu dla większych grup to duże wyzwanie. Przynajmniej raz na jakiś czas stają przed nim przy tym zarówno przedstawiciele firm, jak i klienci indywidualni. Jak mu sprostać? Jedną z ciekawszych propozycji wydaje się być wynajem aut 9 osobowych. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Skup samochodów powypadkowych Wrocław

Published

on

Kiedy odłożymy już odpowiednią sumę pieniędzy na zakup pierwszego lub kolejnego auta, troszczymy się o nie jak o małe dziecko. Kupujemy do niego coraz to nowe gadżety, specjalne środki do pielęgnacji oraz dbamy o regularne naprawy. Oczywiście, zazwyczaj zapał do dbania o auto powoli mija nam z czasem, a nikomu nie przychodzi do głowy ewentualna stłuczka. Jak w takim przypadku należy postąpić i co zrobić ze zniszczonym samochodem, aby straty były jak najmniejsze?

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending