Connect with us

Dom i Wnętrze

Błogi sen w pięknej pościeli

Published

on

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Dobrze, jeśli istnieje możliwość wydzielenia osobnego pokoju przeznaczonego tylko na sypialnię. To przecież tu spędzamy kilka godzin każdej doby, odpoczywając, czytając, śpiąc. Urządzając ten pokój warto pomyśleć o takim wyposażeniu, by odpoczynek był komfortowy.

Wyposażenie sypialni

Centralnym meblem każdego pokoju sypialnego powinno być wygodne łóżko. Warto zainwestować w duży drewniany mebel z markowym materacem, a nie zadowalać się rozkładaną kanapą. Wygodny duży materac powinien być od razy wyposażony w ochronny pokrowiec oraz dobrze dopasowane prześcieradło z gumką.. Kolejnym elementem wyposażenia będą zapewne nocne stoliki z odpowiednią ilością szufladek i półek, by móc schować w nich ulubione książki, odtwarzacz muzyki oraz kubek z wodą. W wielu sypialniach najważniejszym przedmiotem na stoliku będzie zapewne budzik. Kupując nowe meble do sypialni, należy skompletować odpowiednio dobraną pościel zakupioną na przykład w sklepie internetowym. Oferta Darymex sklep zadowoli wielu kupujących. Darymex pościel można wybrać w wielu rozmiarach i wzorach, zachowując indywidualny charakter swojej sypialni.

Dodatki w sypialni w stylu skandynawskim

Planując zakupy internetowe w Darymex sklep, warto zastanowić się, w jakim stylu utrzymana jest sypialnia. W minimalistycznych skandynawskich wnętrzach sprawdzi się satynowa pościel darymex utrzymana w szarościach. Można do niej dobrać dodatki w postaci ciepłych naturalnych koców, poduszek typu jasiek, stylowych szarych zasłon oraz narzuty na łóżko. Sprawdzi się też miękki dywan ułożony przy łóżku, aby wstając w nocy nie chłodzić stóp o zimną podłogę. Urządzając sypialnię w stylu skandynawskim, ma się pewność, ze wnętrze będzie idealnym miejscem do wypoczynku po całym dniu pracy, a w satynowej pościeli zakupionej w sklepie Darymex sen będzie prawdziwą rozkoszą dla skóry.

Sypialnia ludowa

Od pewnego czasu zauważa się powrót do wnętrz w stylu etno. Modne są wzory ludowe zarówno w tekstyliach jak i pozostałych dodatkach. W sklepie internetowym kupimyDarymex pościel idealnie pasującą do sypialni stylizowanej na ludową izbę. W takim wnętrzu nie może także zabraknąć kolorowych bieżników i haftowanych serwetek na nocne stoliki, bawełnianych firanek, czy grubych lnianych zasłon w pasujący do całości kolorze. Idealnie sprawdzą się także stare drewniane meble odziedziczone po babci. Wystarczy je tylko poddać renowacji. Sypialnia w stylu ludowym powinna być kolorowa i radosna. Wyposażona w stylowe, ale wygodne meble oraz pościel.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Darymex pościel

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Wanny asymetryczne – doskonałe rozwiązanie!

Published

on

Wiele osób ceni sobie bardziej możliwość kąpieli w wannie, niż de facto szybki prysznic. Niestety wstawienie klasycznych wanien do wielu domów wydaje się być dość trudnym zadaniem – na drodze bowiem stoją nam przeróżne trudniejsze warunki mieszkalne, mniejsze łazienki, trudne do aranżacji pomieszczenia i wiele, wiele innych. Co z tym można zrobić?
(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Tanie meble dla dzieci– wybieramy meble do pokoju dziecięcego

Published

on

Urządzając pokój dziecięcy jednym z najważniejszych aspektów na jakie powinniśmy zwrócić uwagę jest zakup mebli.  Tanie meble dla dzieciwbrew powszechnym opiniom potrafią być naprawdę wysokiej jakości i w pełni funkcjonalne. Na zakup których się zdecydować? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Konstrukcje żelbetowe w służbie budownictwu

Published

on

Czemu konstrukcje żelbetowe zawdzięczają tak wielką popularność, jaką cieszą się od lat? W skrócie głównie dzięki połączeniu unikalnych cech fizycznych swoich głównych składników — konstrukcji żelaznej i betonowego wypełnienia. Taka konstrukcja zapewnia niewystępujące naturalnie połączenie odporności na rozciąganie i ściskanie. Ale to nie jedyne jego zalety.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending