Connect with us

Ciekawe

Bidon jako pomysł na promowanie picia wody wśród dzieci

Published

on

Bidon jako pomysł na promowanie picia wody wśród dzieci

Problem otyłości dotyczy coraz większej grupy Polaków. I choć lubimy chwalić się tym, że daleko nam do Brytyjczyków i Amerykanów, jesteśmy też coraz bardziej świadomi tego, że nie jest to wcale aż tak oczywiste. Szczególnie niepokojące wydaje się to, że mamy do czynienia z problemem, który nie dotyczy wyłącznie osób dorosłych. Okazuje się, że również dzieci nie radzą sobie z utrzymaniem wagi na odpowiednim poziomie. Spora jest w tym wina rodziców, którzy nawet nie starają się ograniczać im dostępu zarówno do słodyczy, jak i do słodkich napojów.

Tymczasem okazuje się, że we wspomnianych napojach dzieciom podoba się nie tyle ich smak, ile kolorowe opakowanie. Jeśli więc kupimy wizualnie atrakcyjny bidon dla dziecka może się okazać, że woda mineralna wyda się maluchowi nie mniej smaczna niż dosładzany sok. Nie musimy przy tym obawiać się, że będziemy mieli trudność ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania. Dziś bidony są dostępne w sprzedaży w naprawdę dużym wyborze, a te dedykowane maluchom są nie tylko kolorowe, ale i nawiązują swoim wyglądem do ulubionych dziecięcych filmów i bajek.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Możliwości zastosowania i zalety podkładek na zamówienie

Published

on

 

Podkładki na zamówienie w obecnych czasach są doskonałym wyborem dla wielu osób, które pragną chronić swoje powierzchnie. Warto zapoznać się z możliwościami zastosowania, a także głównymi zaletami stosowania podkładek na zamówienie.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Sekret wspaniałej opalenizny – Hammam

Published

on

 

Najczęściej jadąc na wakacje mamy zamiar wrócić ze wspaniałą opalenizną. Z taką opalenizną, której każdy będzie nam zazdrościł. Oczywiście nie wszyscy wyjeżdżający na wakacje chcą się opalać. Ale osób, które myślą o wspaniałej opaleniźnie jest zdecydowanie najwięcej. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Kozaki przed kolano – mała czarna wśród obuwia damskiego

Published

on

Kozaki przed kolano

Kozaki przed kolano to ten typ obuwia, który jest najczęściej wybierany przez kobiety na całym świecie obuwiem zimowym. Nic dziwnego kozaki przed kolana są bardzo ciepłe a do tego stylowe. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z każdą stylizacją – dopełniając ją lub nadając jej niepowtarzalnego charakteru (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending