Connect with us

Dom i Wnętrze

Biała łazienka może być interesująca

Published

on

Biała łazienka może być interesująca

Płytki ceramiczne to bardzo popularny sposób dekorowania ścian i podłóg w łazienkach. Dobrze wybrane płytki powinny był łatwe do utrzymania w czystości, trwałe i ładne. Obecnie w sklepach do wyboru są płytki w różnych rozmiarach, kolorach i o różnych fakturach. Znalezienie idealnie odpowiadających naszym możliwościom finansowym i gustom nie jest trudne.

Białe kafelki do łazienki to rozwiązanie, które było bardzo popularne jakiś czas temu. Później białe kafelki znikły z naszych łazienek, aby znów triumfalnie do nich powrócić. Białe kafelki doskonale sprawdzają się w dużych łazienkach, ale szczególnie warto wybrać je do małych łazienek: optycznie powiększą małą przestrzeń. Wiele osób obawia się, że biała łazienka będzie monotonna i szybko się znudzi. Ale wcale tak być nie musi. Z bielą pięknie kontrastują ciemne barwy, na przykład czerń i granat. Doskonałe połączenie to także biel i pastele. Więcej charakteru można dodać wybierając atrakcyjny dekor. Biała łazienka może być bardzo atrakcyjna.

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Imponujące łóżka nie muszą być drogie

Published

on

Imponujące łóżka nie muszą być drogie

Chociaż nowoczesne meble to często niestety meble stosunkowo drogie, zazwyczaj bez większych problemów można znaleźć także rozwiązania o wręcz imponującej jakości, które zaskoczą nas bardzo pozytywnie swoją ceną. W tej kategorii pojawiają się przede wszystkim łóżka. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź idealną tarasolę na własny taras

Published

on

Jak zmienić charakter tarasu, aby z miejsca bez wyrazu stał się przestrzenią chętnie odwiedzaną przez wszystkich domowników? Projektanci mebli i dodatków outdoorowych przekonują, że wystarczy kilka elementów, aby stworzyć fajną i ciekawą przestrzeń, która z pewnością pozwoli nam na relaks blisko natury. Od czego zacząć zmiany?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dobre i niskie komody do salonu

Published

on

Niskie komody do salonu są bardzo ciekawym i funkcjonalnym meblem, który spodobać może się wielu osobom. Jeżeli jednak chcemy mieć przy tym dobrze zaaranżowany salon, to musimy pamiętać o kilku zasadach.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Biznes

Trending